Prijava

Za par godina

39ta doza vaccine smanjuje opštu smrtnost za 23,7% u odnosu na nevakcinisane, a šansu za spontanu impotenciju za čak 100%. Takodje povećava kubikažu sisa za 10% i leči akne ako se prospe po licu (slučajno)

Jebo covid vakcinu, ljudi poceli da ne vakcinisu djecu od svih ostalih zbog pandemije. Covid bio najveci downgrade covjecanstva, vratio razmišljanjem ljude u srednji vijek

Fala bogu, ljudi poceli misle svojim glavama a ne new age dogmaticima. Mada u medivalu nisi imao vacce pa je avax pokret u tom kontekstu nemoguc, to je vise pamflet koji si apsorbovao a praktikuje se iz razloga da bi se diskreditovali ljudi koji postavljaju bilo kakva (negativna) pitanja o vacinama. To se i na ovoj temi moglo jako lepo videti kroz raznorazne celtove i sl

Ono sta se sustinski desilo jeste da kada su siroke narodne mase bile prisiljavane vakcinisu svoje dupe bez real potrebe (tokom kovida) posle su provalili da identican sistem (sustinski x10 gori) funkcionise i nad decom. To i ne cudi jer svaki pojedinac se zapita tek kad je njegova bulja u igri. Ili okrene glavu nadrugu stranu nauka je to bajo

Imala je pandemija pozitivnih efekata svakako, bukv ovo je jedan od njih.

Ma nema to veze caro, totalno je drugi uzrok antivakserstva u post covidu u odnosu na onaj prije kovida. Prije ljudi nisu vakcinisali jer su to stvarno mislili, istrazivali i smatrali da je okej. Danas kao usporednu stavku koriste covid pandemiju i odlucuju da ne vakcinisu djecu vakcinama koje su i sami primili jer su covid vakcine bile flopčina mozda

To je potpuno suludo i bolesno kao npr da otkrijes da je neki proizvođač tretirao paradajz nekim zabranjenim pesticidima i prestanes da jedeš krastavac iz bašte, znači veze jedno s drugim nema samo se zovu vakcinama

Cara nije samo antivakser nego i antinauka.

Ne slazem se, vrv su bili skeptici kojima je ovo doslo kao dodatno pojasnjenje sa kim imaju posla zj vetar u ledja

usporednu stavku koriste covid pandemiju i odlucuju da ne vakcinisu djecu vakcinama koje su i sami primili

Ovo nemoz ovako da se posmatra, samo su bolesti iste i prosirene (decje), same vace nidje veze sa onim nekada. Nit ista fabrika nit isti sastav, niti ista valentnost vakcina jbg. Kalendar pojacan nekoliko puta, fetusi mejmuna i ostali bulshitovi

Daj hotule brate moj rodjeni aj sad obj, pa sve je krenulo od lekara (ljudi iz nauke) koji su prvi napravili pobunu i poceli postavljaju pitanja, gde su bili procesuirani na nacin kao kad crkva rascini popa ili monaha i krene kmeci ee e ovo vam je sad jeretik ne verujte mu nista. Nector najgluplji primer bukv.

Bukv to o cemu ti hotule i pliduu pricate je dogmatski pristup nauci kao takvoj i apriori ne sumnjaj nista jer srednji vek pecina vreba. Evo razuverite me lol

A jbg brt ne ulazi mi se sad u rasprave ali jesi u pravu za mene barem da imam dogmatski pristup nauci i imam svoje razloge za to.

fino si to ponovio

Verujem da ces se setiti nekad napishesh poduzhi post houlimire rodjeni

Ponekad se pitam bukv sta je sa ovim mladjanim hotulimirima i pliduima koji samo odu na puš pauzu evo bajo nem vremena

ovo govno još nije zaključano i govnari se još uvek sastaju da jedu govna ovde?

Eeee moj mesni nikad ova tema nije trebala biti otvorena sevaste kletvo sajta

kljuchno seveovo retorichko fail pitanje u startu bi lajk:

Ako ne treba primiti vakcinu, kako covecanstvo da resi pandemiju?

Sevastokrator_95
meni isto jedan covek pricao da ti lekari svrse u tu vakcinu, pa onda ubrizgaju medicinskim sestrama u bradavice i one doje decu time i onda ta deca postanu levicari, ne znam sto bi me lagao lik

Solidan fail nachin da otvorish temu i zapochnesh diskusiju evo prvi put ovo vidim vrv retardiraniji post od onog gde je melk pakovo spermu u tegle

Once upon a time in 2033.

Celtuzalem: sine, slusaj me sad dobro, ima da se vacinises na smesne trave a ne da me sramotis svako malo u ckoli. Mora se ovome stati na put!

evo ovako to izgleda kad umesto da prirodno prelezis kao dete (i dobijes trajni imunitet) ti sjebavas prirodnu hijerahiju i pajsad vakcinisani oboljevaju. to je ta cuvena mmr vaca

Među obolelima je 12 dece mlađe od šest godina, od kojih je 10 bilo nevakcinisano, jedno je primilo jednu dozu vakcine sa komponentom protiv morbila, a jedno je nepoznatog vakcinalnog statusa.
Obolelo je i 10 nevakcinisanih osoba uzrasta od 8 do 25 godina, četiri potpuno vakcinisane osobe uzrasta 14, 15, 16 i 23 godine, kao i 19 osoba starijih od 35 godina nepoznatog vakcinalnog statusa.

https://www.021.rs/story/Zivot/Zdravlje/374139/U-Srbiji-registrovano-68-slucajeva-malih-boginja.html