Prijava

Smatram da je sajt bez reklama moguće imati i bez značke. A pošto palac gore omogućava da vidiš kome su tvoja dela omiljena, bilo bi kul kada bi značka omugućavala da vidiš u kojim delima su tvoja dela linkovana.

То можеш да сазнаш ако читаш дефиниције, исто као што можеш и без значке да немаш рекламе.

ЕДИТ:
http://img160.imageshack.us/img160/9414/milosevic5vin7.jpg

ma ova ordenja su slabo urađena
koji će mi kurac boja slova na četu kad nikad tamo ne idem, koji kurac da menjam nadimak i tako to. Treba ovo sa ordenjem promjeniti, ubaciti neke druge mogućnosti.

ej, 10 odabranih iz kategorije i onda mogu menjati boju slova na četu, hahahahah

Valjalo bi sve redefinisati. Šta će ljudima više od 10 definicija dnevno za definisanje, na primer?

Ja bih voleo da imam mogućnost da editujem/brišem svoje defke, bez obzira na to kada su napisane, recimo...

Ovo što reče Agilni.

Bilo je to kad su izašla ordenja ali su se ovi što imaju palac bunili pa je to ukinuto.

Јес да нисам ни близу значке ил тако нечег, ал Агилни опет мудро збори. То смо имали као ктитори и било скроз добра опција, не знам што се сад то не би увело за заслуге?

Mada, kada sam rekao u kojim delima, imao sam na umu i komentare i postove.
Ali! Svidja mi si iovo sto je Agilni rekao.

Za svaku defku koju hoću da obrišem moram cimati modove, samo neka gazda da tu opciju i meni će biti dosta.

agilni je u pravu, recimo mogućnost brisanja pvt-a.
ktitori su imali više mogućnosti od ljudi koji sada imaju 25 odabranih iz kategorije.

ktitori su imali više mogućnosti od ljudi koji sada imaju 25 odabranih iz kategorije

Nisam nikad bio ktitor ali verujem ti.

Хехехе, види нови предлог.

Pa daa.
Ktitori su mogli da brišu tuđe postere i definicije. Da banuju pojedine autore.
Dojajno bilo

Ja bih voleo da imam mogućnost da editujem/brišem svoje defke, bez obzira na to kada su napisane, recimo...

To je ona crna značka levo pored nadimka na profilu.

Šta će ljudima više od 10 definicija dnevno za definisanje, na primer?

barem 15 lolo

To je ona crna značka levo pored nadimka na profilu.

Hehe, jasno. Međutim, kada su uvedene značke, to sam najpre imao kao opciju, pa je ukinuto. Zato kukam :) Sigurno nije niko s krunama to zloupotrebljavao.

E jedno oftopik pitanje:
Šta je sa ktitor podforumom ? Jel umro ?

Živ je ktitor, umro nije. Samo što nemate pristup njemu.

Treba kruna za njega?

Treba ktitor za njega.