Prijava

Сам наслов каже. Начи смешне, несмешне, интересантне и мање интересантне приче које имају везе некад са неким говнима.

Да угођај буде већи док причате ви, а посебно Бвлдга прилажем једну сличицу.
http://srbijanatanjiru.com/wp-content/uploads/2012/07/srbija-na-tanjiru-jagnjece-pecenje.jpg

Удри матори, сад можеш колко оћеш да причаш лоло

govno mi se umazalo za cmarne dlake...

Odlicna tema! Za pocetak, mene je ortak gadjao govnetom kad smo bili na moru, iskenjao se covek u vodi, i prebacio preko ruke, zamal' me u glavu nije pogodio.

Odlicna tema! Za pocetak, mene je ortak gadjao govnetom kad smo bili na moru, iskenjao se covek u vodi, i prebacio preko ruke, zamal' me u glavu nije pogodio.

brate...

Ишо ја са ортаком градом и видим на сред улице мајка вади дете из колица, скида му пелену а она пуна гована, али пуна боктејебо! А ово дете се умазало до за врат јебо га отац. Узе кева ону пелену, смота и баци ту у канту. А нека врућина била и оно говно је засмрдело пола улице, ужас.

пуњач а то је само почетак веруј ми ...

navatali neku klinku drolju koju je pogazila cela bezanija i pola bg-a...
dok mi ga je pusila,ortak je jebo u cmar...kad sam video,on izvadi kurac i sa kondoma visi mekano bolesno zuto govno...jedna od najuzasnijih prizora...spustio mi se odmah...da je dobra picka,cak bi se mozda i napalio,a ova je ruzna ko to govno

Vec sam pisao negde, al evo opet.
Jednom se ortak i ja pokenjali u plasticnu kesu i gadjali u zgradu neke pizde sto me odjebala:) mos mislit na sta je to licilo.

Daleke 2000. su mene i dvojicu mojih ortaka zaustavili iz radija da nas pitaju za to koji nam problemi Beograda najvise smetaju. Prvi je rekao da mu smeta manji broj autobusa, drugi to sto ide previse umisljenih ljudi gradom, a kad su stigli do mene ja sam rekao prvo sto mi je palo na pamet. A to je bilo da su po meni najveci problem Beograda pseca govna kojima je centar tad bio pretrpan. Par godina kasnije su uveli napokon taj zakon da moraju da se pseca govna uklanjaju sa ulice i bacaju u kante, ali nazalost to jos uvek nije zazivelo... I dalje su ceo Dorcol i ceo Vracar prepuni psecih govana... I tako...

Мој друг металика из средње угазио у говно негде и дошао на час. Пошто је седео у задњој клупи, размазао га је преко целе учионице и после покушао да га обрише о ногар од столице па га целог замазо. Морала жена да прекине час, није вредело што је све прозоре и врата отворила.

generacija 88. u mojoj osnovnoj iskenjali se u kese njih 20 i stavili na radijatore...to nisam video,al sam cuo,mozda je i laz

Placem... PLACEM! Ahhh...
JEBAC i blajvaga su mi zivot produzili!

Nego, bio ja sa dva drugara u Igalu, tacnije u Kamenarima. Klinci smo bili. I jedan napravi fisek od papira i napuni ga kozijim brabonjcima. I pita da li neko oce cokoladne bombone, i nas dvojica ocemo. Medjutim imao sam srecu sto je ovaj drugi alav bio i prvi mu dotrcao i ovaj mi sipa dva brabonjka, a ovaj mu kaze: "Sta si se stiso sipaj jos" i ovaj mu sune i napuni saku a ovaj odma sve u usta i kaze mu prankster: "Nemoj mi samo reci da govna nisi jeo" i skapiram da su brabonjci i morao sam na licu mesta da pisam! xD

Знам исто једну металику која се искењала у шпорет код неког његовог ортака. У онај на дрва кроз ону горе рупу.

шоми торима мислим да ћеш попасеш бан, ај бриши ово

Bivsa jednom spremala piletinu, i nije dobro ocistila, i zapadne joj trtica, joj covece, kako je pocela da pljuje po tanjiru,... To mi je bilo jedini put da povracam a da sam trezan...

Ja sam setao usran pre jedno 3,4 godine skoro 10 sati. Ne usran kao beba, nego sam prducnuo, izletelo mi malo, ja nisam provalio, i tek kad sam kuci dosao , video tarzancice. Od svaki put kad prdnem imam tripove... :D

Играла Звезда против Металца прошле или претпрошле године у Лучанима и пре текме ја пошао у вц на аутобуској да се испишам. Кад ја ушо тамо а оно радијација боктејебо. Говна на све стране, а најупечатљивији призор су исцепане гаће којима је неко обрисао буљу. Умал да повратим сунце те јебало.

Da se citiram sa one druge teme

PuppetMaster
Znam lika koji se usrao u prvom razredu. Srednje skole. U gace.
Taj isti lik je jednom srao i valjda zaboravio da zadigne kosulju, pa mu se nalepilo govno na ledja.

Shomi ubio si mi apetit ovim slikama...