Prijava

Овде знам само пар људи из НС-а и околине,па молим све који живе у Новом Саду или у околини истог(или су привремено ту) да се овде постују,да и ми направимо мало окупљање.
Нека свако предложи место окупљања,па ћемо изабрати најпогодније решење.
Пожељно би било и да наведете где тачно живите,како бисмо узели у обзир време окупљања,да они који из даљине путују плавим возом(мислим на ГСП аутобус,наравно)не би морали да брину о кашњењу.
Ево да ја почнем:живим у Футогу.

Видим нико се не јавља, а колико ја знам има доста људи из НС-a. Ет', ја сам ту, па ако немам неких обавеза и није викенд онда може. С обзиром да још никог не познајем са сајта уживо баш ме занима какве сте будале овако.

Ne znam kako su prosli ovi u banja luci,al pazite se i vi koji cete u novi sad da idete na te skupove,cujem da tako makroi vrbuju nove zaposlene,pokupe ih u kombi pa ih onda siluju i izbace na trziste......

Da,to znaci da je Dr Jankovic trgovac belim robljem...

Kad ce okupljanje u CACKU??? hahaha pa nikad verovatno

Dr Jankovic je ustvari PIMP Jankovic?!?! QQ dobro ste me upozorili,umalo da odem :)

Од нечега мора да се живи.:)
Мада,ваљало би да имате у виду да ја не тргујем са било ким.Дакле,само префињена господа;и ништа не иде илегално:нема шверца под камионским церадама,спопадања девојака путем огласа и те застареле форе.
Моја метода заснива се искључиво на пажљивом одабиру жртве,личном разговору,набавци докумената за жртву и проналажење муштерија.
Ако жели да одустане од посла,потребно је да ми да 100 евра и гајбу пива за опроштај и да се врати у нормалан живот(ако је била заиста добра,могу јој опростити тих 100 евра).
Дакле,да ли се сад мање плашите?:)

evo ja da se prijavim i ozivim temu, ja i hrubi smo iz NS :P

Ништа од овога. :Д

ma da ozivim temu nem0, dobra je jos nzm nikog onako aktivnog clana iz NS osim hrubi, sto ga ni vi ne znate tako da jbg :)

А и који ће ти да се упознајеш са људима, видиш да су сви луди. :Д

Докторе слаба ти је тактика, за годину и кусур дана још је тема на првој страници. Боље да си ставио наслов теме "Новосађани, џабе печење" или тако нешто атрактивно, бар би више људи коментарисало...
:)))

prico sam sa par likova, tj autora, organizovao bi ja ili neko od njih okuvljanje, ali kad prodje ispitni rok sto se mene tice...dakle za cirka 3 nedelje, nabrojali smo dvadesetak ljudi iz NS i ovih sto tu studiraju koje mi znamo, ako dodje 60% njih i jos bane 5-6 bilo bi do jaja... i beogradjani su dobrodosli da navrate...ako odziv bude veci mozda cak i lokal nadjemo

ako neko drugi organizuje rado cu da svratim i dovodim bar 5 ljudi sa sobom

ja sam negde oko 25 fegruara u ns pa ako se pogodi vreme okupljanja eto mene...

Ja sam u Kuli, ali mogu za NS naleteti generalno bilo kada, sem kad ne mogu!

Ja ću da dodjem da vas vidim ako budem tu ili ne budem imao obaveza. Pa ću da vidim sa kim ću negde na pivo ako ništa pametno ne organizujete.

Zvanično predlažem okupljanje u limanskom parku, gde bismo se podelili na dve strane i organizovali grudvanje. Nakon toga, vidanje rana u nekoj jeftinoj kafani. Ko je za?

Ја сам за. Док има снега.

Ili nešto tematsko. Da ne bude kao ona uštogljena zvanična okupljanja u skc, bez alkohola i sa tihom muzikom. Tamo se ni feminističke babe ne bi zabavile. Dakle okupljanje u zimskim čarolijama, pa posle na alkohol. Ne dolazim ako je vikend, ne mogu. Ako je radni dan, predlažem odlazak u armagedon, točeno veliko je 100 dindži i puštaju dorse, parpl, cepelin, Bili ajdola..

odlicno melk, podrzavam, dogovoricemo se