Prijava

Ovako, imam par tih kvržica na vratu, tik ispod vilice. Tvrde su kao kamen ali me ne bole na dodir i slično. E sad ja sam to primetio pre oko godinu dana i bila je samo jedna kvržica tu kod brade, i eto sad ih imam nekoliko stigle su do ušiju, ako me kapirate... taj deo. Planirao sam da odem sutra do lekara ali sam u žešćem tripu, pa reko da se konsultujem ovde da znam šta me čeka. Hvala unapred.

mislim da ti je jasno šta je u pitanju.

Ima Oliver Dragojević pesmu sa tim naslovom. Imala je lijepe kvržice na vratu...

Vidro nije mi jasno, nadam se da nije najgore. A ti Kuplung ako ne možeš pomoći nemoj ni da mi odmažeš.

Nije to ništa, samo otekle neke žlezde. Imao sam i ja to pre x godina, nisam obraćao pažnju, i prošlo. Sad, jbg, ipak ti idi lekaru.

ništa posebno, najverovatnije masno tkivo koje možeš, a ne moraš, ukloniti pod lokalnom

Al Valdemare mene muči to što se ih je sve više i više, oko toga se tripujem.

limfni čvorovi, verovatno natekli, imaš infekciju, možda zauške, umrijećeš

Tako i moj deda 2 dana pred smrt

Moras pod noz

Ma opusti se batice, da je nešto strašno povraćo bi krv. :)

Ja ti kažem, i meni je tako bilo, sto posto nije ništa, a ipak ti to pogledaj sutra, za svaki slučaj, i pusti ove što lupaju.

Proveriću sutra, čisto da budem mirniji.. hvala ti.

Ma nije bre nista, nemoj se tripujes, al idi kod lekara, bice ti lakse kad ti tamo kayu da je sve ok

Pre neki dan onaj sa vidom danas ovo.Kako se nike ne javi sa nekom polnom bolešću ko što priliči sajtu ponom jebača!!!

Која је фора да јебете човека кад је лепо питао? Ја ћу ти рећи из искуства да одеш код лекара(на време) и никако да не гуглаш како не би постао жешћи хипохондар.

koji je kurac ljudima da traže lekarske savete na faking vukajliji?

edit: IDI KOD LEKARA JEBOTE PATAK, ŠTA NAS PITAŠ KOJI KURAC?!?!?!

Osim ako ti VRAT nije KURAC, mislim da bi za te kvrzice trebao da se obratis lekaru.
Verovatno je bezopasno masno tkivo,da reci kevi da spremi serpu za cvarke..

Jel smem ja da napravim poster crnjak za tebe ako baciš kašiku?
Zezam se. Nije to niša, ja sam imao jednu sa leve strane ispod vilice i prošlo je samo za oko dve godine. Ne znam šta je to bilo..