Prijava

Јбт, изабрао си Вукајлију за такве приче, зар и очекујеш шта друго сем прозивки?

Може само да се паламуди без тестова. Ако се трипујеш најгорег, то се зове Ходкингов или Хочкинов сиднром (лимфом) а прогноза за потпуно оздрављење варира од зависности од стадијума од 85% у најгорој варијанти до 100% у најбољој варијанти. Ал код доце по кратком поступку, и гледај да не чекаш ред, ако ме разумеш.

Pa eto možda tražim ovde jer su moji žešći paničari pa neću da ih cimam bez potrebe. Bolje da ovde pitam nego da mi se iscima porodica oko nadam se nečeg nebitnog.

Одеш ти лепо код лекара и будеш сигуран. Ја сам се нећкао тако због једне глупости па сам могао да најебем.

skytalker

Pa eto možda tražim ovde jer su moji žešći paničari pa neću da ih cimam bez potrebe. Bolje da ovde pitam nego da mi se iscima porodica oko nadam se nečeg nebitnog.

pa dobro genije uzmi i pročitaj komentare. i šta ti kažu ljudi? kažu: NE ZNAMO, IDI KOD LEKARA!!!!!!

edit: čak ni jebeni lekar ne bi mogao da ti pomogne ONLINE dok lično ne vidi kako izgleda, opipa te, i uradiš testove. pera kojot super genije....

Ja sam pročitao ali ti izgleda nisi. Nije mi samo jasno koja vam je to fora da podjebavate oko ovakvih stvari, pitao sam lepo ako znaš pomozi ako ne znaš zaobiđi jebenu temu. Čemu ta tendencija da se sve pljuje nije mi jasno?

Ja misim da ti je to od drkanja... pretero si

Ja sam taj neki trip imao iza uha jedno 2 godine sitno skroz, sada je bas maleno, skoro se i ne oseti ni na dodir

Borko, Hočkinov sindrom prate pojave kao što su vrtoglavica, malaksalost, nesvestica... A što se tiče najgoreg stadijuma, čisto sumnjam da je procenat ozdravljenja 85

Ja sam umro od toga.

skytalker
Ja sam pročitao ali ti izgleda nisi. Nije mi samo jasno koja vam je to fora da podjebavate oko ovakvih stvari, pitao sam lepo ako znaš pomozi ako ne znaš zaobiđi jebenu temu. Čemu ta tendencija da se sve pljuje nije mi jasno?

Što je najgore, najviše podjebavamo mi sa diplomom medicinskog fakulteta.

To je vama na čast, ne meni.

Ja i dalje mislim da se on drzi za kurac..

vas a morir, muchacho

skytalker

Ja sam pročitao ali ti izgleda nisi. Nije mi samo jasno koja vam je to fora da podjebavate oko ovakvih stvari, pitao sam lepo ako znaš pomozi ako ne znaš zaobiđi jebenu temu. Čemu ta tendencija da se sve pljuje nije mi jasno?

C

a čemu ta tedencija da ste svi postali svileni odjedno i ništa nikom ne sme da se kaže? babe jedne!

poenta je da se ne zajebavaš (dileo jedna), ne donosiš zaključke o svom problemu na osnovu toga što ti vukajlijaši kažu, nego lepo sutra da odeš kod lekara jebemteblesavog i lepo dobiješ pravilnu terapiju. mi sad ovde možemo da ti kažemo milion stvari, i može da ne bude ništa od toga i da poslušaš neki savet ovde i sjebeš se ko žuti.

IDI KOD LEKARA! TUŽIĆU TE RODITELJIMA!

Bokte mazo saraniste dečka. Skaj vozi kod lekara, to ti je najpametnije što možeš da uradiš, jebeš pametovanje nas priučenih :)

Lemaja, meni je pola porodice preminulo od tumora. I te kvrge povezujem sa tom bolešću, za druge ne znam. Zato i pitam ovde da čujem druga mišljenja da bi se koliko toliko smirio do jutra.

gonzo

Bokte mazo saraniste dečka. Skaj vozi kod lekara, to ti je najpametnije što možeš da uradiš, jebeš pametovanje nas priučenih :)

PA JA MU TO SVE VREME GOVORIM, VIDIŠ DA NEĆE DA ME SLUŠA! stvarno ne znam na koga je tako tvrdoglav....

Не треба вјероватно медицини, треба се трава лијечити!

Internet je mesto gde možeš da dobiješ sve neizlečive bolesti. Jednostavno sabereš sve svoje simptome i vidiš da je uvek ono najgore. I naročito se preporučuje hipohondrima da to rade!