Prijava

Na primer:
-Prvi autobomil sa modifikovanim motorom za prevoz alkohola je vozila žena.

Prvi rudnik zlata u Boru otvorio je Đorđe Vajfert.

Брисаче за аута је изумила жена.

Da ga jebeš, slabo znam glavne gradove, al nema sile da zaboravim da je Paramaribo glavni grad Surinama.

Onaj lik što je izmislio zihernadlu projektovao je i mašinu za šivenje, ali je odustao od toga jer je verovao da bi dosta žena ostalo bez posla. bio neki dobar čovek.

Na prvom sajmu automobila u Parizu, kada su prikazane mogućnosti auta, jedan od vodećih ljudi tamo je držao govor, i između ostalog izjavio: ...I zato doći će dan kada će automobili ići, ne 20, ili 30, nego i 60 na sat!!! Većina je prokomentarisala: "tako lep govor, al što upropasti na kraju s onim glupostima"... Eto im ga sad.

Najskuplju kafu na svetu jede neka divlja mačka koju svari i iskenja zrna, pa se od toga pravi neka famozna Kopi Luak kafa. Skupa u pičku materinu.

Na prvom sajmu automobila u Parizu, kada su prikazane mogućnosti auta, jedan od vodećih ljudi tamo je držao govor, i između ostalog izjavio: ...I zato doći će dan kada će automobili ići, ne 20, ili 30, nego i 60 na sat!!! Većina je prokomentarisala: "tako lep govor, al što upropasti na kraju s onim glupostima"... Eto im ga sad.

to mi je poznato. kao ona izjava gejtsa ili koga već. da će neka mizerna memorija uvek biti dovoljna.

Beleške Marije Kiri,žene koja je otkrila Radijum i Polonijum kontaminirane su i zrače do te mere da neće biti čitljive narednih 1000 godina.

Najskuplju kafu na svetu jede neka divlja mačka koju svari i iskenja zrna, pa se od toga pravi neka famozna Kopi Luak kafa. Skupa u pičku materinu.

I ja ovo znam...lololo (ozbiljno), a najhrabriji čovek na svetu je onaj koji je prvi probao tu kafu.
Kolumbo je nakon putovanja oko sveta (odnosno do Indije i te fore), bio osporavan, kako je svako to mogao da uradi...i on se iznervira, na jednom banketu, i svima donese po jedno jaje, i kaže im da ga stave uspravno...niko naravno nije umeo, i on uzme, čukne malo jaje, i stavi ga da stoji...i kaže: EVO, sad svi vi znate da ga stavite da stoji, ali sam se JA prvi setio! Toliko.

Najskuplju kafu na svetu jede neka divlja mačka koju svari i iskenja zrna, pa se od toga pravi neka famozna Kopi Luak kafa. Skupa u pičku materinu.

ovo sam i ja saznao u onom filmu. lista poslednjih želja.

Dve trećine stvari koje znam nemaju nikakvu praktičnu primenu.

luvr je napravljen od 666 stakala

Duče

Da li je istian da Luvr ima podrum i u njemu morske sunđere koji upijaju vlagu, video u nekom filmu, a nisam siguran u tom?

plavi kit dnevno isere 4.5 tone govana. izvor: politikin zabavnik

luvr je napravljen od 666 stakala

Možda piramida ispred, ali ona je mala za to... :))) Nije da ne verujem, ali možda ima 666 prozora, inače je beton, gledo ja...
Na primer, zbir svih brojeva na ruletu je 666, čak znam lika koji ume u oba smera da ispriča sve brojeve na ruletu (pa vi vidite gde je trošio mladost), bez obzira od kog broja da krene, mada obično od nule...

Na primer, Ajnštajn je voleo mačke, i imao jednu manju, jednu veću mačku, i uzme napravi dve rupe, jednu veću, jednu manju, nije mogao da provali da manja mačka može da prođe kroz veću rupu... Bio je i čuvar Carskog pečata, odnosno mogao je da raspolaže sa svim novcem koji je država imala u to vreme...izmislio je recke one na novčiću, po ivicama, jer su ljudi skidali tako, i od svakog novčića po malo, i pravili nove novčiće, a ovako ne mogu jer se odmah vidi... A da, Ajnštajn je bio i u Engleskom parlamentu, i jednom se samo javio za reč, i tad je rekao "može li molim Vas da se zatvori prozor". Imao je ličnog šofera, koji ga je svuda pratio, i morao da ga sluša... Jednom prilikom je šofer rekao kako je toliko slušao šta on priča, da sam može da predaje umesto njega. Tako je i bilo, kad je predavao na nekom manjem univerzitetu šta već, a kada su šoferu postavili pitanja u vezi teorije rel. ili šta već, on se malo iscimao, nije znao odgovor, i rekao "to je tako prosto pitanje, da ne ja, nego i moj šofer može da odgovori na to pitanje", pozvao Ajnštajna i izašao napolje...
Ako bilo ko pročita ovo iznad, meni će biti drago...znam da smaram, ali jedino ovde ovo mogu da napišem, ne treba mi ni koji kurac... :)

Те рецке на новцу су измишљене мнооого пре Ајнштајна као мера против оних који су стругали златне новчиће и тако добијали златних прах који би после продавали.

Heh, ja mislim da je on izmislio, možda grešim, ali mislim da ne...pa da, upravo zbog toga sam i napisao... :) A drago mi je da si pročitao, mada verujem da si se malo smorio...
Moguće da i ja grešim, da sam pomešao sa nekim drugim likom, nikad se ne zna...

P.S.Njutn jednog dana ležao ispod drveta, jabuke, i slučajno mu jedna jabuka padne na glavu... on se zagleda u nju, vidi rupu od crvića što jede jabuku, i doseti se da napravi sprej protiv crva... :)))
Možda malo zanimljivije... :)

Нисам се сморио, занимљиво ми је ово.