Prijava

dokle_vise
toliko sam se smorio ...da cu krenuti da trazim nesto zensko veceras

Možda je baš u tome problem!

možda je problem upravo to što si završio faks, imaš stan, dobar posao i dobru platu, pa još i kola planiraš.
možda misli da juriš neku da ti decu rađa, kuva, pere i pegla.
žene vole malo misterije, a ovde ti je misterija samo da li voliš slađu ili gorču.

to je to... neki krajicak mozga je to i kontao al nisam umeo da sastavim u celu misao... sad kad razmislim, ona od proslog petka kad smo se videli drugi put bila je u fazonu da prica o familiji, dugoj vezi, imanju, 100 jaganjaca... bas kao da je ocna za udaju. veoma je moguce da nesvesno dajem signale da ocu da pere, pegla, cisti, sprema i kaze sudbonosno da

i ovo sto je Duce iznad napisao

Ti muvaj ribu, ali nemoj da kažeš da imaš posao i završen faks. Pravi se da si neki polu-klošar, polu-baja. Možda ti uspe.

Čini mi se da si hteo da pitaš da li se "samnom" piše odvojeno il spojeno...

kako mi se sad prijeo patišpanjjj

jesi li stvarno mislio da je tvoje "spustanje" bilo vrijedno ozivljavanja teme stare preko mjesec dana?
stvarno?
jesi li?
jesi, jesi, saljivdzijo...

ja sam prisao ribi,ona je otisla.

Крајслеру, ал си ти полупан дечко...

i, šta je bilo na kraju? jesi našao ljubav svog života?

Dosad je triput mogao da se oženi i razvede, jebali vas nekropostovi na nebitnim temama da vas jebali.

sedplas
jesi li stvarno mislio da je tvoje "spustanje" bilo vrijedno ozivljavanja teme stare preko mjesec dana?
stvarno?
jesi li?
jesi, jesi, saljivdzijo...

nit ima para, ni nista i prolazi i vodi takvu picku da mi dobro nije bilo... mislim da mi je to najteze palo, pa mamu mu jebem... ok izgledam, zavrsio sam faks, nisam glup, imam posao, radim, dobra plata, imam svoj stan, planiram i kola da uzmem i jebeno jebeni slepac ima ribu a ja nemam

ono sto ti nemas je kurac
barem tako delujes iznosenjem ovakvih sranja

реци да си с косова

Opšte je poznato da je ženski rod glup, spusti se na njihov nivo i biće sve ok. Budi površan i nemoj da dozvoliš da skonta da si odlepio za njom.

mislim, jesam ja prosli vikend smuvao neku i jesam imao neke seksove ovako... al nije to to... a jebe me to sto ne znam sta je to TO

Ja mislim da si ti otvorio ovu temu samo da se pohvalis da si jebo, trebo si ko sav normalan svijet napisati JA JEBEM, a ne ovoliki uvod

o bre :)
sve je u redu sa_mnom(hvala krajsler) donekle, samo mi nije bilo vece tad+sam cuga bio pa se nakalemilo. Da, hteo sam samo da se pohvalim da jemen, cak sam i sad u petak jemao i to potpuno drugu zensku nego pre mesec dana i to celu noc :)

masi avon katalogom i reci da tamo redovno pazaris,nosi kese iz lili drogerije.kada te bude gledala,daj pare u humanitarne svrhe.kada te pohvali sto si human,reci joj da volis da podelis kada imas.reci da si radio dok su studirao.

jesi li stvarno mislio da je tvoje "spustanje" bilo vrijedno ozivljavanja teme stare preko mjesec dana?
stvarno?
jesi li?
jesi, jesi, saljivdzijo...

This.

Krajsler, prosvetli nas. U čemu je smisao tvog visoko humorističkog posta?

Ти си за удају човек, а не за мување.. кад заврши тридесет пету и прођу сви од камионџије до молера из Гарнирпарчкеркирхена сетиће да тебе умува, ко год ли је женско... Мувај неке трешерај рибе или правнице..

Krajsler, prosvetli nas. U čemu je smisao tvog visoko humorističkog posta?

Ај ноу, ај ноу.
Ово.
Није попио бан за некропостовање? :Д