Prijava

Gledam šta se dešava sa Severnom Korejom, i pitam se da li smo svedoci početka novog svetskog rata? Da li gledamo scenario koji su gledali naši babe i dede '39.? Da li sve ovako počinje? I šta možemo dalje da očekujemo?

Da li je moguć sledeći razvoj događaja:
- Kim raketira američke baze u Južnoj Koreji
- Ameri bombarduju Severnu Koreju
- Kinezi krenu sa pretnjama
- Ameri "slučajno" bace par bombi na kinesku teritoriju uz granicu sa Severnom Korejom
- Kinezi bombarduju američke položaje u Južnoj Koreji
- Ameri bombarduju Kinu
- Kina bombarduje Ameriku
- svi se ubace u frku i nastane sveopšte sranje

Ili predviđate drugačiji scenario?

Sve je moguće al ja se samo bojim da ne bude sutra kiše.
Smorila narod. Svaki dan pada...

Ja predviđam sledeće:

Nakon što Kim baci te bombe na Amere talibanci ima da krenu na Amere. Koliko sam shvatio, oni samo čekaju da neko napravi prvi potez. Sve u svemu biće ostatak sveta protiv Amera i njihovih sluga.

Слушо сам пар минута Лазанског пре неки дан на некој локалној телевизији о евентуалном сукобу између Ћинеза и САД... Он каже да САД имају највећи спољњи дуг управо према Кини и да Кинези држе те неке америчке ''артије од вредности'' или шта су већ, и уколико би Кина одлучила да повуче ту лову, амерички економски систем би се распао за пар дана и не би био у могућности да поднесе трошкове тако великог рата какав би био овај што се спрема, како кажете. Нисам економиста, ал верујем да има доста истине у томе што прича чоек.

- Kim raketira američke baze u Južnoj Koreji
- Ameri bombarduju Severnu Koreju
- Kinezi krenu sa pretnjama
- Ameri "slučajno" bace par bombi na kinesku teritoriju uz granicu sa Severnom Korejom
- Kinezi bombarduju američke položaje u Južnoj Koreji
- Ameri bombarduju Kinu
- Kina bombarduje Ameriku
- svi se ubace u frku i nastane sveopšte sranje

Какав ово ритам има, помало ми се укрутио....

Не може да почне неко веће срање без Шваба... Сувише су ситни ови Корејанци да би започели такво нешто.

Већ је био један Корејски рат и није био ни близу ПСР, а поготово не ДСР....

da, i to kad je obama išao u kinu da traži kintu, bio je u fazonu "ili ćete da nam date pare ili ćemo krenuti da vam kenjamo o ljudskim pravima" i ovi im dali kintu u fazonu da ih skinu s kurca... ali možda bi ameri baš zato krenuli na kinu, u nadi da ih totalno razjebu da ne bi morali da im duguju... kontam da je to totalno retardirano, ali ameri su to, kad su oni pa bili pametni....

edit: ovo je bilo u odgovor slepom retardu

jeste diper, ali ja sam nekako isparanoisana.... i kad je prošle godine bilo ono "arapsko proleće" i tada sam se pitala da li je to početak nečeg opasnijeg....

Ja pozivam sve napredno čovečanstvo da shvati da nema trećeg svetskog rata... nema. NIje bilo ni drugo svetskog rata... celo čovečanstvo samo spava... hrrrrrrr

Ja pozivam sve napredno čovečanstvo da shvati da nema trećeg svetskog rata...

Аха, питаћу те кати данас-сутра закуцају на врата да те зову да одеш на фронт

UUU BOOOJ KRENITE JUNACIII SVIIIII... elem, biće neko sranje sigurno, kad pobacaju one atomke, ima pocrkamo ko miševi.

Ал' није било Лемајо :-).... Неће ни ово.... Медији то пумпају јер се такве вести највише и најбоље продају.... Кореја, Вијетнам, Ирак два пута, Авганистан, Сев. Африка.... Све је било на, такорећи, локалном нивоу....

Него, ајде ви стручњаци мене да објасните нешто... Ако комуњаре стварно лансирају нуклеарку ка САД, која је метода одбране те земље? Да ли се та ракета може некако онеспособити док је у ваздуху (да не експлодира некако) или једном кад се лансира, то је то, погинућемо сви?

MOgu da je gađaju sa raketom i onda da eksplodira izdnad njihove domovine

Po kremanskom proročanstvu biće trećeg svetskog rata ali mi nećemo učestvovati u njemu i trajaće relativno kratko.

Treba otići u Beč i ubiti nekog Franca.

Ima dizginemo ko Vlasi na ringišpil lololo

А да ли може да се дефјузује некако?

И ако не може, шта је боље, да експлодира на земљи и побије 10 милиона људи или да експлодира на 5-6км висине и да радијација побије 100 милиона људи, тј. шта би они урадили?