Prijava

Ameri će je preusmeriti na Srbiju i svi ćemo izginuti.

ја колико сам упућен у тематику,ракета ће бити лансирана на рођендан ствараоца државе С.Кореје. Е сад, у ком правцу,јебем ли га. Можда и грешим,али ми се некако чини да се Ким не зајебава.Искрено,волео бих да се заговна,јер по први пут ми нисмо у средини,а постоји реална шанса да неко сравни амере,што бих стварно волео. Да л' арапи, жути, или хорде назови Индијанацаиз резервата,уопште ми није битно.

Онда ми лепо уђемо на Косово,побијемо говна и готова ствар,па у Хаг да ослободимо Војводу и кренемо у враћање свете Србске земље, уз помоћ наше браће Руса. И аупичкуматерину.

ракета ће бити лансирана на рођендан ствараоца државе С.Кореје

А кад је то? :)

А кад је то? :)

јебем ли га,ваљда кроз пар дана. На тај дан увек извршавају нека курчева пробна лансирања и слично у његову част. Некако ми дође логично.

А кад је то? :)

U ponedeljak.

Kim Džong Un se istripovao da je u nekoj igrici a ako se zapuca usraće se samo tako. Ne volim Amere, ali jaki su, boli ih tuki.

nema ništa od toga. bar ne sad i na ovaj način, kako se po medijima preuveličava

Rata će biti, možda ne u ovom trenutku, ali u sledećih 10g će se verovatno zapucati i to žestoko! Kriza je, previše ljudi ima na planeti a sve manje vode, moraće to što pre da se reguliše.

занимљива ми је само ова економска прича....кинески капитализам је као и сваки други, зависи од тржишта....највеће тржиште Кине је Америка, на њему је кинеска роба дуго година била привилегована, тј. мање царине пичке мамине, огроман број америчких фирми је огроман капитал уложило у Кину...Кина сигурно јесте велики део тих средстава вратила кроз своје финансирање америчке привреде, али је још далеко од Америке. Кина то зна, и Кина зна да њен даљи напредак зависи од Америке, и Кини неће пасти на памет да води рат против Кореје, што су јасно говорили ових дана.

тако да мислим ништа неће бити од светског рата, јер ако Кореја лансира нуклеарке, мислим да ће све нуклеарне силе света реаговати...Амери, Руси и Кинези имају нуклеарке већ преко 50 година па их нису користили...ови су луди, не могу се контролисати, немају свест и немају шта да изгубе...Кина их се једнако боји као и Амери...

viš sad i to se postavlja pitanje - šta severna koreja dobija pravljenjem sranja?

PO ČETRESDESETI PUT U ZADNJIH MJESEC DANA NAPIŠEM DUŽI POST NA FORUMU I BAŠ TAD PUKNE JEBENI VAERLES! MURŠ KOMŠIJO!

Ukratko:
Ako ovi gore budu nekoga gađali to će biti ovi dole, a ne vjerujem da će i ovi proamerikanci pretjerano pametovati jer je Kina iza njih (sjeveraca) tj. podržava ih (ne baš toliko zvanično, ali ipak...)
A ovi sjeverci od kada potpisaše prvi put mir sa južnjacima već jedno trijesedmi put ga ukidaju, a šurnesti put ukidaju "crveni" telefon ja Jusom, tako da... Ovo je vjerovatno onaj fazon tipa priča "Dječak koji je vikao vuk" il kak se već zove.

Добиће вероватно неке преговоре, ким џонг ун или ил како се већ зове ће да каже: "е добро, раја, можемо да повучемо ракетне системе али ако ћете да нам укинете санкције и дате и нама мекдоналдс да и ми једемо мекврап, видели смо да рекламира она добра пичка из "монтевидео бог те видео". и један тродневни излет у дизниленд да добијемо, онако колективно, и онда ништа, правићемо киу и даеву заједно са јужњацима који су окренути истоку" (пошто је њима "запад" у ствари исток, је л' те).

Nećeoni u skorije vrijeme reć oćmo mekdonalc, inače bi do sad rekli. Sad jednostavno jedu govna, ko što se naši prave da mogu vraatiti Kosovo. Isti kurac.

Meni smešno, trći svecki rat, bacaju nuklearke, već su skoro razvili kloaking divajsove, imaju kompove, bespilotne letelice i tako to, a nas precednik Toma Nikolić predvodi, svi u maskirnim uniformamam trčimo sa tetejcima lololo

Ajde na ruke ako smeru pičke!

Najjači su ljudi koji misle da Severna Koreja ima rakete koje mogu da dohvate Ameriku. U najboljem slučaju imaju neke rakete srednjeg dometa i mogu da gađaju američke baze na Okinavi, ili Havaje. Mada kontam da ni oni nisu ludi, nego provociraju da dobiju neke povlastice. Tako rade stalno, pa im Ameri daju pare da razmontiraju neku bazu, ili srede neka sela i tako to. Jebote, pa ni Iran nije imao rakete u rangu Rusije i Amerike sve do pre par godina, a i sad je pitanje kakve su.

U najboljem slučaju imaju neke rakete srednjeg dometa i mogu da gađaju američke baze na Okinavi, ili Havaje.

I ja imam slicne informacije.

Ako već moram da biram između komunističkih govana i arapskih balija islamskih obrezanih i Amerike - biram Amere. I balija i komunjara mi je preko kurca jer su mi u startu život unazadili 30 godina u odnosu na mog vršnjaka u Evropi. A i sutra ako bude sranja opet će taj isti balija Emir i Mustafa doći na moj prag i istjerati me iz mog sela i srušiti mi kuću k'o što su mi u Smolućoj uradili.

Jest da... Komunisti sjebali sve.
Pitam li se pitam šta je razdvajao berlinski zid...
Istočna Nemačka beše...
Ojoj al šuketateeee