Prijava

Ja mrzim Klingonce. Jebeni čelati, izborani crnci.

i ti si primetio - svi klingonci su crnci osim Kristofera Lojda, a u originalnim ZS su svi bili Rusi u ovčijim kožunima...

Jesam. Crnci bre. Svi. A čitao sam i Spajdermen da će biti crnac. Možda čak i crnac gej. Nevera.

Zar Spajdermen nije gej?

Je l šovinizam neki novi naziv za pederluk?

Само кад присвитли отац Папа није црнац...

У том случају бих вјеројатно приша у православље.

Vid Kobejn jebe Spajdermena.

Vid Kobejn jebe Spajdermena.

Taman htedoh reći.

Zašto ljudi seksizam nazivaju šovinizmom? To sam i ranije primetio, nekako se reč "Šovinizam" ustalila u pogrešnom kontekstu.

Ове бре балије треба подахвит у Босфору све до једног!!1

Ja mrzim kineze,cigane,portugalce ,jevreje,nemce,amerikance i bugare mada se bugari podrazumevaju ko još ne mrzi bugare

Mrzim Dizni i jebenog Miki Mausa... Ugasili su Lucas Arts... Bolje da je Djordje Lukas dao licencu Kinezima nego Mikiju... Ode svet u propas'...

мрзим све и сваког,свакојаку нацију мрзим. што рече неко,нисам расиста, мрзим све подједнако.

Je l šovinizam neki novi naziv za pederluk?

Hvala ti brate sto si nam se pridruzio, oduvek sam znao da si jedan od nas, ne znam nekako si me privlacio, imas privatnu poruku pogledaj lolololololo

Da, je l' može po drugim nacijama?

Ne moze dzoni, moze samo po nekoj drugoj zivotinji :D

Zašto ljudi seksizam nazivaju šovinizmom? To sam i ranije primetio, nekako se reč "Šovinizam" ustalila u pogrešnom kontekstu.

Ma nazovi ga kako hoces, ali da nema takvih stvari, pa mi muskarci bi pukli psihicki.... Sovinizam je po meni ventil, koji nam omogucava da ih volimo pored svih njihovih dzangrizanja.... Zamisli kad bi ih samo slusali, a ne bi imali ventile.... Pa mi bi svi pobegli u pedere :D