Prijava

Ko je sad promašio temu, a? :)

hehehe, ja nisam sigurno... pročitaj dobro naslov teme vesnice :)

Dobro. Pročitala. I i dalje se pitam. :)

ti li mene malo z :)

Covek iz Crvenke, treba procitati defku hahahaha

Последње што ме насмејало а да су ми сузе прошле је док сам секао лук са другарицом и онда она да ми дода неку чинију и падне на дупе, ем ми сузе пошле од лука, ем сам се смејао ко кретен, јер је смотана...

kakvi su ovo šokovi lolo

Ширим ја веш напољу, звони телефон и јављам се ја: ''Хало... ништа ево шиљим... ширим веш'', после сам прекинуо, застао пар секунди и засмејао се сам себи

Neku veče drugar jedan priča priče o svom ujaku. Jebiga, o svom ujaku - svako ko ga ima, ima bar dvije cigarete vremena da priča scene koje je ovaj pravio. Bilo je svakakvih, ali ova me oduševila. Kaže, ovjerio negdje u gradu od cuge, nije vozio auto, jebiga, a ima neki faks završen valjda. Boli me kurac uostalom za auto, nije bitno, dakle, ispada iz kafane, potrošio dovoljno para da mu ostane da bira između taksija i hrane, a u međuvremenu je izgladnio, kako se snaći? Faca dolazi ispred roštiljnice jedne koja usput ima i usluge dostave, nazove ih, naruči hranu na svoju kućnu adresu, sačeka da dostavljač izleti iz roštiljnice: ,,E, dokle?''. ''Na Lauš.'' (Lauš bubam pet kilometara od ujakove kuće). ''Aj mogu ja sa tobom ka tamo, ako ti nije frka?'' Pristao ovaj, i kao sjedaju u auto, voze se ka Laušu.

Znate rimu.

Izvanredna tema Tenor za postavljanje, IZ VAN RE DNA!

Смејао се на ову дебилну слику 10 минута
http://www.troll.me/images/do-you-even-lift/lifts-internally.jpg

Ona scena u "Friends" kad ona zena sto se nalozila na Dzoija misli da je on stvarno dr Drejk Ramore, pa da je otkace, oni se sete da se Dzoi pravi da je u stvari njegov zli blizanac Hans Ramore. I sad, Monika Dzoiju prosipa vodu u facu uz reci "You slept with me and never called me again", Rejcel isto nesto na tu foru, i onda se ubaci Cendler, isto prosipajuci mu vodu u facu "And you left the toilet seet up, you bastard!"...10. put gledam to, i uvek se otcepim od smeha...

Ти "Пријатељи" су стварно некад некога насмејали?

http://www.youtube.com/watch?v=9YHGNsi8ir8
stvarno su brazilci najači što se tiče skrivenih kamera