Prijava

колико је прљаву тактику започео јебач, као патетише: "а знате, ја не могу, па ја не умем, не, ово није за мене, ја сам пичка.... а добро, 'ајде, написаћу ипак неко говно, ал' љубавно, ал' ви немојте случајно да помислите да сам ја мека душа, ја сам једно говно, ал' умем и ово, хехе, ал' ћу да се напасем плусева, добра ми тактика, гураће ме из сажаљења, хехе"
е па не дам!
ја ишчитао свега 2, класичне "куповске", касније ћу све остале.

hahahaha Coa, sisaj kurac, kakve su to teorije zavere?

coa, nije batch tolko pametan da osmisli tako kompleksnu taktiku lolo

хахахахахахах ја кад сам почео да читам јебачеву дефку, очекивао сам неки Пујо заплет, тј расплет..нешто као млатара секиром и расцепа им главе, кад оно остаде као дневник заљубљене тинејџерке лололололо

едит: А кој курац су се сви трудили да пишу неке дугачке зажућене причице, верујем да је порастао број самоубистава током јучерашњег дана, уапсиће кајзена.

Имам осећај да сам једини написао дефку, као што бих је написао и да није такмичење, сад ћу видети да ли сам се зајебао. :)

Još Arei, Raja i Vule da napišu svoje i glasanje može da počne...

Ајте ајте ајте!

могу да се кладим да ће Раја објави у задњи час

Друг Раја је у некој установи где га доктори везују каишевима а он маше рукама и бунца...дефка...дефка...дефка...такмичење..дефка...умрећу..дефка

sijalica
Još Arei, Raja i Vule da napišu svoje i glasanje može da počne...

NE ZBUNJUJ NAROD!11 GLASANJE POCINJE KAD CIKLON KAZE!

JEBEM TI SBB I INTERNET I SVE U PM!!!

Jebač išo na patetiku, jedino sam opisao smrt mog dede

едит: А кој курац су се сви трудили да пишу неке дугачке зажућене причице, верујем да је порастао број самоубистава током јучерашњег дана, уапсиће кајзена.

Имам осећај да сам једини написао дефку, као што бих је написао и да није такмичење, сад ћу видети да ли сам се зајебао. :)

ZATO STO SU SE PRODALI!!1
fora je sto duze defke bolje prodju na ovakvim stvarima, jebemliga zasto, valjda jer krace moraju bas da budu jebitacne da bi pogodile sustinu, a kad je defka kratka moze vrlo lako da sjebe sve.

i ne, nisi jedini koje je pisao kao sto bi i inace.

Thlmo prljav si ti igrac,prljav :)

А-ХА, ево га још један се препознао. Дерање, нисам ја тебе прозивао ништа, то си ти сам рекао лололололо

ахахахахахах ја кад сам почео да читам
јебачеву дефку, очекивао сам неки Пујо
заплет, тј расплет..нешто као млатара
секиром и расцепа им главе, кад оно
остаде као дневник заљубљене
тинејџерке лололололо

I hteo sam da napisem nesto brutalno na kraju, ne znam zasto nisam.

znate da moje defke imaju po jedan red. ajd napiši jedan red na otkomandu krute jebo

OTKOMANDA
OKINUTI KOMAD MANDE!

ОТКОМАНДА

КАД НА АУТОКОМАНДИ ОДЈЕБЕШ КУРВУ

Откоманда
Аутопут у правцу ка Нишу
- Где је Ниш?
- Идеш само право, па ту од команде лево

@ Thilmo Nisam ni mislio na ovaj post gde spominjes duzinu defki, nego onako ja nesto od ranije...

ON: Sad Raja kad izvuce asa i uleti All IN... :)