Prijava

Ja sam pisao kako inače volim da pišem. Dugačku, sa primerom i iz života. Jedino što sam tutnuo dosta linkova, to je sve.

Имам осећај да сам једини написао дефку, као што бих је написао и да није такмичење

Pa ono, ja onako pišem i kada nije takmičenje. Baš sam moj tip defke i napisao.

Ja sam pisao kako inače volim da pišem. Dugačku, sa primerom i iz života. Jedino što sam tutnuo dosta linkova, to je sve.

Ja sam pisao onako kako sam se osećao juče.

Џони, што се тебе тиче, мислим да су сви типови дефке твоји, ту нема шта да се прича.

Него, ко још није поставио (осим Раје попишанка), дајте више гласање па да навијамоооо

Ja inače ne pišem, nikad nemam ni ideju ni inspiraciju u zadnjih mnogo dugo. Ovakva takmičenja mi daju naslov a ja onda uobličavam defku sat vremena.
Tilmo, fale još Raja, Arei i Vule.

Evo napisah defku da ne obrukam flafičaste i komunjare. Zyc pročitaj je ti pa je odma izbriši da se ne brukam lolo

могу да се кладим да ће Раја објави у задњи час

Ipak nisam poslednji koji je napisao to je jedino bitno lolo

Ајој, па он се мукица пријавио кад је мислио да је готово, рачунајући да га уопште неће ни убацити у такмичење...лолололололо

Upravo tako. Hteo sam da ispadne kako hoću da se takmičim, ali kao nema mesta pa reko a jebi ga

хахахаха, е јеби га, а већ сам разрадио тему где те прозивамо што си риба лолололо

Ovo za Minju sam hteo da ubacim neku foru za ime, ali sam shvatio da je fora glupa pa je ostalo da bleji onako retardirano bez ikakve poente lolo

Eto vidiš Rajo da nije bila frka.

Odoh na basket pa kad se vratim da glasam i pregledam defke koje nisam.

Odličan turnir.

Ja vec sastavio listu za glasanje.

Ваљало би да то гласање траје до сутра јер ја ћу моћи тек ноћас некада да гласам.

Pa bar 24 sata, treba iščitati sve te defke...

je li ima neka lista tih defki ili moram ići od autora do autora?

То обавезно, треба прочитати а и одлучити се за коју да се гласа. Мислим, ако не гласате по ауторима, онда може и за по сата :)

Биће листа кад сви напишу, или ти до 18:00. Биће незгодно сад за Васкрс и Ђурђевдан други круг.
Едит: Надам се да ђе бити, ни по баби ни по стричевим.