Prijava

1. 'Bač (mnogo ga zajebavaju ovih dana, mislim da vreba priliku za osvetu)
2. MileBubreg
3. Перовић
4. Sejo_govedo
5. taedium_vitae
6. Деветар Цокулић
7. DeadKenny
8. Agilni
9. deky_aod
10. bata gugi
11. дебели пацов (mislim da tema može da ode u perverzno)
12. bojanboj
13. AndreyArlovski
14. Johnny Kurajber
15. dokle_vise
16. Maggot

Reko bi da Bubreg dobija finale, u formi je a i narod ga voli.

Имам дојаву, не бих да дијелим са вама смртницима.

Pa sad zavisi kako se kome pogode izrazi... Ali moji favoriti su: Sejo(piše kratko, ali jebitačno), Agilni(ako taj ne napiše, niko neće), i ima još kvalitetnih autora...
Moram da dodam da mi je krivo što i sam nisam stigao da se prijavim, nisam bio kući. Znam da bi mi šanse bile manje od 1% da prođem i prvi krug, ali mislim da bi bilo dobro iskustvo...

Имам дојаву, не бих да дијелим са вама смртницима.

Jel od trećeg autora, petnaeste lige?

Ubedjen sam u pobedu AndreyArlovskog.

Jel od trećeg autora, petnaeste lige?

Прва рука, аутор из реномеа. Обављао високе функције на сајту, добро котира код Кајзена.

Count Zero, M70 i Mr.RaleQ su po meni najveći favoriti za kobjeđivanje.

- Zero objašnjava u poslednje vreme.
- Emka ubjia kako piše.
- Ralek je već dobijao neke kupove, pa ne vidim razlog zašto ne bi opet.

EDIT:

Zhajk

Ubedjen sam u pobedu AndreyArlovskog.

Taj film nećeš gledati, ne dok ume kuca srce junačko!

Локница да те ријешим муке, ти нећеш сигурно добити.

Glavni i MileBubreg. Mile tuče na iskustvo i lukavštinu, Glavni na mlados' i sirovu snagu, tri dana se vodi borba. Videvši da je stani pani, Agilni potplaćuje Remca tonom visokokaloričnog uglja švercovanog sa kopa u Ugljeviku i novim ratkapnama za Golfa da izvede malverzaciju i preokrene u njegovu korist. Ali igrom slučaja Čampi sa ekipom iz Maoče izvršava samoubilački teroristički napad u Bijeljini i pri tom raznosi Remca u momentu malverzacije. Čampi gine, nema hurija, Muhamed ga malo trololo. Borba između Mileta i Glavnog dostiže vrhunac. Jebač angažuje tazbinu, fameliju od Male Vidre da glasaju za njega, ali zaboravlja da oni pamte da je govorio da je burek sa sirom. Serveri se preopterećuju, Džanki šalje Kaizenu dojavu. Kaizen diže glavu od droge koju je kupio od kritor naloga, gura midžet Moldavke od sebe, i u bade mantilu seda za Mek Buk pro Armani limited edišn računar, loguje se, i dolazi na sajt da proveri kakva je to pozdarija. Prvi put u istoriji Vukajije se proglašava nerešeno. Mile i Glavni se mire, ljube triput, kao znak prijateljsva bratime se i žene jedan drugom rodice, i ujedinjuju preldžijske snage za više ciljeve. Kompromis pada u pripajanju Srbije Republici Srpskoj, brisanju Beograda sa karte, zabrani Pantere na prostoru novostvorene Velike Republike Srpske, banovanju svih autora koji imaju Divi Gavaja u omiljenim defkama, i velikoj fešti na kojoj Peva Rade Lacković, Jandrino Jato, Zoran Stanić i Minela. Okreću se pečeni volovi i toče cisterne piva u krigle od po 5 litara, svakom dobrom čojeku po dve rasne Rumunke dolaze, jedna plava, jedna garavuša. Slavi se tri dana.

Luks Učitelj
Glavni i MileBubreg. Mile tuče na iskustvo i lukavštinu, Glavni na mlados' i sirovu snagu, tri dana se vodi borba. Videvši da je stani pani, Agilni potplaćuje Remca tonom visokokaloričnog uglja švercovanog sa kopa u Ugljeviku i novim ratkapnama za Golfa da izvede malverzaciju i preokrene u njegovu korist. Ali igrom slučaja Čampi sa ekipom iz Maoče izvršava samoubilački teroristički napad u Bijeljini i pri tom raznosi Remca u momentu malverzacije. Čampi gine, nema hurija, Muhamed ga malo trololo. Borba između Mileta i Glavnog dostiže vrhunac. Jebač angažuje tazbinu, fameliju od Male Vidre da glasaju za njega, ali zaboravlja da oni pamte da je govorio da je burek sa sirom. Serveri se preopterećuju, Džanki šalje Kaizenu dojavu. Kaizen diže glavu od droge koju je kupio od kritor naloga, gura midžet Moldavke od sebe, i u bade mantilu seda za Mek Buk pro Armani limited edišn računar, loguje se, i dolazi na sajt da proveri kakva je to pozdarija. Prvi put u istoriji Vukajije se proglašava nerešeno. Mile i Glavni se mire, ljube triput, kao znak prijateljsva bratime se i žene jedan drugom rodice, i ujedinjuju preldžijske snage za više ciljeve. Kompromis pada u pripajanju Srbije Republici Srpskoj, brisanju Beograda sa karte, zabrani Pantere na prostoru novostvorene Velike Republike Srpske, banovanju svih autora koji imaju Divi Gavaja u omiljenim defkama, i velikoj fešti na kojoj Peva Rade Lacković, Jandrino Jato, Zoran Stanić i Minela. Okreću se pečeni volovi i toče cisterne piva u krigle od po 5 litara, svakom dobrom čojeku po dve rasne Rumunke dolaze, jedna plava, jedna garavuša. Slavi se tri dana.

Moze katanac

Главни јер вероватно нећу ни објавити дефиницију. Баш сам се спремао да напишем нешто врло слично, кад уђем тамо и видим да је написао. Нећу објављивати ништа из разлога што је зајебан појам и не може се дефинисати на више начина. Једноставно, нећу да се брукам неким страјизмом, није за куп.

Glavni i MileBubreg. Mile tuče na iskustvo i lukavštinu, Glavni na mlados' i sirovu snagu, tri dana se vodi borba. Videvši da je stani pani, Agilni potplaćuje Remca tonom visokokaloričnog uglja švercovanog sa kopa u Ugljeviku i novim ratkapnama za Golfa da izvede malverzaciju i preokrene u njegovu korist. Ali igrom slučaja Čampi sa ekipom iz Maoče izvršava samoubilački teroristički napad u Bijeljini i pri tom raznosi Remca u momentu malverzacije. Čampi gine, nema hurija, Muhamed ga malo trololo. Borba između Mileta i Glavnog dostiže vrhunac. Jebač angažuje tazbinu, fameliju od Male Vidre da glasaju za njega, ali zaboravlja da oni pamte da je govorio da je burek sa sirom. Serveri se preopterećuju, Džanki šalje Kaizenu dojavu. Kaizen diže glavu od droge koju je kupio od kritor naloga, gura midžet Moldavke od sebe, i u bade mantilu seda za Mek Buk pro Armani limited edišn računar, loguje se, i dolazi na sajt da proveri kakva je to pozdarija. Prvi put u istoriji Vukajije se proglašava nerešeno. Mile i Glavni se mire, ljube triput, kao znak prijateljsva bratime se i žene jedan drugom rodice, i ujedinjuju preldžijske snage za više ciljeve. Kompromis pada u pripajanju Srbije Republici Srpskoj, brisanju Beograda sa karte, zabrani Pantere na prostoru novostvorene Velike Republike Srpske, banovanju svih autora koji imaju Divi Gavaja u omiljenim defkama, i velikoj fešti na kojoj Peva Rade Lacković, Jandrino Jato, Zoran Stanić i Minela. Okreću se pečeni volovi i toče cisterne piva u krigle od po 5 litara, svakom dobrom čojeku po dve rasne Rumunke dolaze, jedna plava, jedna garavuša. Slavi se tri dana.

Idi bre u kurac!

Mogu, naravno.
Ovo je jos genijalnije.

Јебач, немој да си пичка, имаш до 18h сутра да смислиш.

Hahahaha, Luksov komentar zaključao kup!

Ма шта да смислим, док сам сад гледао Звезду смислио сам своју дефиницију и сад нема смисла да је објавим. А ништа боље не могу смислити, нећу да трошим ваше време тако што ћете безвезе да читате неко срање.

Локница да те ријешим муке, ти нећеш сигурно добити.

Đe će janje sa vucima, ne ide to! :)

Objavi Jebač. Neki izrazi su takvi da tematika ne daje da se puno ostupa, ali može na više načina da se napiše.

Nienna dobija ovo.
EDIT: Sad videh da igraju Agilni i Johnny, ovo su prva tri favorita.

Па да, објави Јебач, шта има везе и да је слично..ниси ти сам бирао израз него ти је додељен, ако твоја верзија буде боља, нема разлога да то људи не гласају. Мислим да то важи за све нас.