Prijava

omigawd bice valjda za par dana, kace stabilizue

mislim da sam danas jako dobro igrao, ne kao lamarr ali u tom fazonu

Dokurčilo. Bez lammara je presranje

Lamarr
Ide mi na kurac kad 4 partije zaredom pravis najgluplje greske i ukenjavas sve sto radimo. Koja je poenta igranja ako cemo tako?

Posle jucherasnjeg mecha ovo ima daleko vechi smisao. Znam shta je lamarr hteo da kazhe

+1

plus dva

Previshe se HAKSNO igralo za moj ukus, chekamo lamara

A I BIO JE NESNOSAN LAAAGGGG

Onog dushana nemosh oterati sa gola. Naguzhichi se u odbrani ko panj i nemosh proch da jebe rak raka

Ali mora se priznati da dodaje loptu redovno. Neche da mu se ponovo desi situacija kao sa lammarom kad mu nije davo lopte

Ja moram da kazhem da sam imao prijatan osecaj dok sam igrao sa dushanom jer igra odbranu, kasnije sam igrao sa igrachem pod imenom QVERTY koji uopshte nema osećaj za druge, planduje u napadu.

dushan je dao autogol

Dushan da se izvini lamaru

Sinoc sam dao dosta golova.
Iskljuchivo putem lichnih kwaliteta. Igrao sam onako kako bi Lačmmar igrao.

Ja sam se podredio kolektivu, dosta sam igrao odbranu, uz povremene izlete u napad gde sam bio konstantna pretnja.

Ovako otprilike izgleda partija haksa.
Igram igram igram, dodam, zaletim se u igrača, šutiram mašim šutiram mašim šutiram pogađam loptu, odbija se, trčim napred vraćam se idem napred u jednom trenutku ne znam gde sam vidim dushan stoji na golu dobro je, chitam komentare ochu da odgovorim zabagujem se, opet igram igram dajemo go istekao je trechi minut...

H A K S N O
A
K
S
N
O

To je to otprilike. Jedino ne mozhe da se prenese nalet adrenalina. Ko voli ekstremne stvari i zhivi carpe diem, nek proba haks.

ostavio sam buksne i ulicu haksbol me je izveo na pravi put,u pocetku mi je bilo neprijatna lamarova strogoca i disciplana,ali me je inspirisao da se okrenem sportu

bravo olaniche, ti si inspiracija

disiplina i strogoca jesu neprijatni ali su jako potrebni u ovoj surovoj igri

naravno, ovo je igra ya mushkarce

zahvaljujem se lamarru jer je napravio mushxkarca od mene