Prijava

Пресечимо ово, сви упишите 3:0 против Ивкета, а они који нису играли са Храстом 3:0 такође.

Izvinjenje Leriju, bio i ja u gužvi. Dogovorićemo se drugi put.

Spreman neko sad od ovih koji nisu igrali protiv me

Izvinjenje Leriju, bio i ja u gužvi. Dogovorićemo se drugi put.

Nemoj sad da muljaš, pobedio sam te. :P

Možeš za 10 min?

Нек прави неко, досадно ми

Ја сам завршио, одиграо сам све утакмице. Победом против ивкета, скор ми је 8 победа и 6 пораза.

Leri si tu? Aj kole hostuj.

Evo da kažem. Od sledeće sezone se MORA prijavljivati na temu kada se igra. Znači kažeš tu sam počinjemo. Ne zanima me šta Laki kaže jer evo sada mi reče Leri da je neko ulazio pod mojim nikom i igrao sa njim. Dešava nam se stalno da neko ulazi pod Rosonerijevim nikom isto.

Sada ispada još jadnija situacija jer sam ga pobedio 2:1, a prvu gde nisam igrao ja je on pobedio 6:1...

hahahaahahahha kako se izvlači kapun ahahahahha najjači si :D

Iskreno, ne bi me čudilo da je kuzman ulazio.

kuzman ulazio jašta. ti si legenda ahahahahaahhah

Realno mnogo je glupo. Sve je kul, upisaću, dobio me je Kapun, ali danas je bio tu pred meč, ja hostovao, on ušao (tj. neko sa njegovim nikom), šta sam trebao, neko test pitanje?! Jebote da l' su ljudi toliko zaludni...

Kada se igralo 2v2 postojala je prijava na forumu...

ma to je bio kapun bre nego mu bilo krivo što je izgubio, čuj ulazio neko pod njegovim nikom...priče za malu decu, upiši da si dobio 2:1 i kraj

Sva sreća pa nam se do sada nije dešavalo da neko ulazi pod nikom Marko i Roso....

Od sad oni koji trebaju da igraju nek šalju linkove u pvt i kraj priče, tako smo Drug Kole i ja uradili

odro sam kapuna od koorca