Prijava

jebo vas srpski fudbal

ustvari konkretno jebala vas ova dva kluba u dupe. ostali i nisu tolko govno.

celt voli radnički niš jebem te u usta poyy

derbi je u nedelju, pomeren zbog nekih mitinga po bg kako sam razumeo

Trebalo je, medjutim vracen za subotu u 18h! Doci ce svi deesovci da pozdrave svoje sampione!!

celt voli radnički niš jebem te u usta poyy

u principu navijam protiv zvezde i partizana, osim kad igraju u evropi kad mi ih zao.

лол, ћелте, види се да не пратиш. звезда и не игра у европи.

bice 3-0 za zvezdu lagano.
sva tri autogola.

laažeš celte pratio sam te ja ranije imam u tefteru za koga navijaš

idi celte navijaj za veliki cork city lol

sl godine kad backa udje u jsl ima da puni i zvezdu i partizan vrelom spermom naci zapamtite ovaj post picke

prava bačka je iz subotice ostale se ne računaju

Каква црни дерби? Код нас се пристојан фудбал не игра већ више од 10 година. Играће инвалиди из Љутице Богдана 1 против инвалида из Хумске 1 (част изузецима као што су: Ристић, Јовић, Рајковић, Андрија Живковић, Шапоњић).

Sapune odličan avatar

dobice zvezda derbi kako bi se sacuvala neka vrsta privida o zanimljivom prvenstvu.mislim da ce partrizan osvojiti titulu.mada,nije to i nesto veliko.nasim klubovima je patnja i kvalifikacije za kikiriki takmicenje,a ne da se jos trose za ligu sampiona.

Jel ima ovde nekoga iz Informera i Blica?

Onda mogu da pisem...

Jebacemo stoku jako, dace mali Jovic gol sigurno, taman malo cenu da dize. Ristica bih voleo zajedno sa celavim u sredini, i ako moze neki Bandalovski da polomi nogu Andjelkovicu, sjajno bi bilo.

2-0 prdimo po franjevcima

Dobivamo 2:1, pošto će nam po običaju svirati penal, Jović će da mune go'. A za njih će gol da da Anđelković. Ili bar nešto slično Slavoljubu.

https://www.youtube.com/watch?v=qm6QGfOsQP4

hehe dobri su bili ti derbiji sa kleom i moreirom, krene lopta sa centra a mi vodimo 1-0, tipa 3 derbija za redom.

sve osim pobede partizana iznenadjenje. ne kapiram zasto je veca kvota na zvezdu em smo prvi em ih tradicionalno jebemo na marakani. bice rajko za cigane NEOSVOJIVA TVRDJAVA!!!1111

Pa veca kvota valjda znaci manje sanse za pobedu?