Prijava

Pošto sam primetio da postoji gomila programera na sajtu predlažem da se napravi mala grupa ljudi koji bi radila na unapređenju sajta. S obzirom da je Kaizen zauzet a i ima dosta posla za jednog čoveka mislim da bi više ljudi moglo da napravi dosta sitnijih izmena na sajtu.
Pritom se ne bi dao ceo source code sajta na uvid nego bi neko od modova koji ume da barata sa tim napravio naloge za svakog developera i onda po potrebi im dodeljivao pojedinačne fajlove koji bi se menjali. Posle bi taj isti mod uzeo taj fajl i prebacio ga ili na Vukajliju ili na neki test sajt. Možda bi bilo i bolje da svi programeri dele jedan zajednički nalog kako bi mogli da vide izmene koji su ostali uradili i samim tim kako bi bili u mogućnosti da uoče neki pokušaj hakovanja sajta. Ostali autori bi mogli da daju predloge za poboljšanje sajta i ukoliko bi imali smisla i ukoliko modovi to odobre, taj predlog bi bio implementiran.
Prvi mali predlog bi bio brojač karaktera u pisanju definicija. To bi bila jedna veoma mala javascript funkcija koja bi to radila, a bila bi korisna npr. sad u aktuelnom takmičenju.

ja sam hipster i uvjek sam protiv promjena :)

A da se mi okupimo i napravimo novi sajt sa boljim karakteristikama, pa privucemo marvu i mi ubijamo kintu i onda trosimo pare na kurve i kokain.

PROGRAMERE BOLI KURAC OPAAAAA
A i ima ih u mod timu kolko znam i Sos i remac studiraju informatiku(Možda su već završili pojma nemam)