Prijava

Prvi post editovan jer je podijeljeno što je bilo.

Izvinjavam se moderatorima, zbog ove malo neobicne teme za vukajliju, ali ovo je jedan od najposecenijih foruma, na kojima boravim, tako da molim za razumevanje. Hvala unapred

Прими моје саучешће и свака ти част на дарежљивости.

Matori, primi saučešće, i sad ću da pitam kevu (lekarka) dal treba nekom od njenih pacijenata, pa da otkupi od tebe... Jbg, može spasiti život nekome...

Свака част на гесту, Адамсе, мада мислим да би требао да склониш број телефона. Саучешће.

Колико сам ја скапирао лијек кошта 250 еура, дјелотворан је у борби против канцера а баба опет душу испустила? Па како ми да будемо сигурни да то чудо ради, јебемубога? И одакле знамо да то није нека дрога типа крокодил а ти ош да нам увалиш преко интернета па да ти онда процвјета посао дилера кад се ми навучемо. Не може то тако брале..

Naklon za tvoju darežljivost! Moje saučešće.

Šerloče, lepo je rekao čovek da nije ni uspela na vreme da ga iskoristi.

Рифреш, чисто да више људи види.
Шерлоче, некад заиста треба имати меру са узалудним покушајима хумора.

Kojeg humora?
Tebi Adamse kapa dole.

serloce jebemusve nemoj spemovati ovo
mada svestan sam da i sam spemujem
primi moje saucesce adamse

Moje saučešće i svaka čast na gestu. I prvo sam pomislio, nema veze sto ostavlja broj mobilnog, ne bi se neko oko toga zajebavao al me šerlokov post razuverio, tako da je mozda i bolje da ga sklonis ili stavis neki koji ne koristis a da je dostupan.

Шерлоче, некад заиста треба имати меру са узалудним покушајима хумора.

Извинињавам се на спему.
Прими моје саучешће, Адамсе, заиста си дарежљив.
:(

I komšija je poručio taj pre nekih godinu dana za svog oca, nažalost, isto je stigao prekasno, nije ga ni otvorio pa ne znam ni ja radi li ili ne. Kamo sreće da ga je bilo pre nekih 5-6 godina, tad bi mi baš dobro došao, šta ćeš hvata se čovek i za slamku kad balvana nema.
Stvarno svaka čast za velikodušnost, ljudi obično u tuzi i revoltu bace skupe lekove koji se teško nabavljaju a nekom bi mogli da valjaju.

Hvala ljudi, na saucescima, proslo je par meseci od babine smrti vec, nego eto sad sam se setio da je to ostalo. U sustini nije to nikakav gest, bolje da damo nekome nego da bacimo. Nije to nista jer se to koristi vise od jedne bocice za terapiju. Ali opet eto kome je potrebno, bar ce malo ustedeti... Da je sreca da ga bacim, da nikome ne treba, ali eto takvo je vreme nazalost...
Stvarno ne mogu da tvrdim da li pomaze ili ne, jer kao sto rekoh za nju je bilo kasno. Ali kome treba neka se opet posavetuje sa lekarom, ipak je tako najbolje...
Hvala jos jednom svima, a sto se broja telefona tice, nebitno, svestan sam da to nosi odredjeni rizik ali sta sad... Smatram da je u ovakvoj situaciji svrha veca od rizika.

Lep gest.
A broj skloni, pa neka te cimaju na pvt, kome treba.

Zero broj nisam stavio zbog korisnika vuke, vec zbog onih neregistrovanih, jer smatram da ce i kad neko kuca na google vidatox, da naidje na ovu temu, pa zato... U sustini, nemam od koga i od cega da se krijem, ako me bas uhvati na zub neki klinac pa da zajebava, ali i to se lako resi...

Matori, primi saučešće, i sad ću
da pitam kevu (lekarka) dal
treba nekom od njenih
pacijenata, pa da otkupi od
tebe... Jbg, može spasiti život
nekome...

Pitaj kevu, i nema sta da otkupi, ako neko od njenih pacijenata to koristi, dobice ovako. Lekovima, pogotovo takve vrste nikada ne bih mogao da trgujem, jer ne daj Boze, niko od nas ne zna kada sutra dan njemu moze da zatreba...

Saucesce, lep gest.