Prijava

http://nw.perfectworld.com/
Ovako, kažu da je vrlo slična WOW-u samo sa mnogo lepšom grafikom i tim munjama, al ja nisam nikad piko to tako da ne znam, ali znam da mi se dopala ova na keca. Manje od 4gb, F2P, ono, pa ko oće nek izvoli. Otkrio sam je pre 3 dana, ortak mi preporučio. E sad, malo je zahtevnija za jedan MMORPG il kako se već piše, laguje dosta kad si u gradu de je prevelika gužva, tj kad uzimaš kvestove i to, dal je sad do mog krša od kompa ili konekcije nem pojma, ali kad se radi kvest i krene fajt, radi ko podmazano.
Fini kvestovi,ima partija, gildova, klasika.
trenutno sam neki halfling midžet rog LVL 10 ali ima mogućnost za još jednog karaktera i tek od tog levela 10 kreće ozbiljnije da se igra.
Izvolte.
EDIT: e da, na samom početku kod kreiranja likova, imate 3 opcije kao oridžin, - Dragonblad, Biholder i još jedna ne mog se setim. Da bi se rasteretio server, ako nismo istog porekla, nema šanse da se nikad vidimo u igrici.
Ja sam BIHOLDER, tako da, ono, samo biholdere mogu da vidim u igrici. ne znam dal će se to promeniti kad izađe iz beta faze.

Meni se sviđa. Daj link za skidanje igrice. A ima li besplatnih servera? Kontam da se original, kao i na WOW, plaća.

World of Tanks, manijace :)

eno ti gore link, el čitate vi uvodne postove ič? i da, besplatna je, nisam lood da daem pare na igrice božemeukloni
Džamejčanine, provalio sam:)

дајте нешто нормално диграмо мајку му

одлично изгледа гледам гејмплеј, ал ја тешко да могу да терам то са и3 2,24 гхз интелом, треба бар дуал кор 2,00 гхз.

Evo ja skidam. Imaš li neke savete manijak? Je l' ista fora, horda - alijansa?

Ko to igra WOT NEKA MI SE JAVI.

е јебему недељу ово стварно одлично изгледа. јебем ти и компјутере и све у курац.

који је теби комп манијаче?

Glupost, probao pre par meseci i odgovorno tvrdim da je najobičniji generic MMO sa NwN skinom. Pravili su na zicer, slično kao i SW old republic, jedino što mi se sviđa je što su išli na free-aim tip borbe umesto klasično.

Jedan je Bes of the Lič Kralja, sve ostalo je šit.

који је теби комп манијаче?

bio tata tamo neke 2007. hehe
amd dual kor, 4600+ i grafa od 30 evra.

Je l' ista fora, horda - alijansa?

A? ako mislim na ono što ti misliš, onda nije.

Jes' da spemujem na temi gde nije predvidjeno, ali moram.

Ko to igra WOT NEKA MI SE JAVI

ja krenuo pre par dana :)
igra i Cak ponekad

Ja sam krenuo pašo, ali na žalost komp mi je nešto sjeban, tako da ništa ovih dana od igranja. Čim ga popravim pridružiću ti se. Gotivim taj svet.

Bolji mi je ipak SWTOR, ali daću malo ozbiljniju šansu i NVN.

Ja evo 25 lvl lolo

Ne igrate Diablo3? Nemači pojma i nadasve para...

Poč'o ja ovo čudo. Uz'o elfa i stig'o do osmog levela. Nije loša igra.