Prijava

Уругвај ме је разочарао пре можда месец дана када су против Венецуеле у гостима играли највећи бункер у историји фудбала. И победили су због једног луцидног потеза Каванија. Јебем их уста.

Za Engleze i Urugvaj.

I Portugal, Kristi jebe.

LOL

I Portugal, Kristi jebe.

mozda, al' Nanija pod tusevima. Osvaja Brazil ili Njemacka. Od iznenadjenja mozda Belgija, BiH, Egipat.

Пошто наши неће играти, навијаћу наравно за Жабаре. Имају одличне играче и оно што је најбитније скоро целу репрезентацију чине играчи Милана и неко се нађе из Јувентуса. Мислим да имају реалне шансе за освајање. А остали кандидати од којих ја очекујем висок пласман јесу Швабе наравно и Бразилци. Волео бих да Шпанци курве одма испадну, јер ја хоћу да гледам фудбал, а не ваљање по терену и фолирање, не знам како их није срамота и њих и наравно курвинску Барселону...

Ja još vagam, ali je evidentno da Brazil jebe. Elem, kad krene grupna faza to je pravo prženje; tv u dvorištu, pivo, roštilj i dve Beloruskinje!

Baš me nervira što ljudi ne gotive Kristija, a on lik brda dobar čovek i to sve.

ZA SRBIJU BELGIJA SE RASPADA A MI IDEMO U BARAŽ GDE ĆEMO PROĆI ŠPANIJU JER ĆE SE KATALONIJA OCEPITI!!!!
ONDA ĆE U BRAZILU TIRKETOV DUH DA UĐE U ŠĆEPOVIĆA I OVAJ ĆE DA DAJE GOLOVE SA POLA TERENA !!!!!

Ne ko Mesi koji je mali retardirani pacov koji nema pojma o stvarima koje se dešavaju oko njega i ne zna ništa osim da trči za loptom.

EVO SPISKOA

ALŽIR, ARGENTINA, AUSTRALIJA, BELGIJA,
BOSNA, BRAZIL, KAMERUN, ČILE,
KOLUMBIJA, KOSTARIKA, OBALA SLONOVAČE, HRVATSKA,
EKVADOR, ENGLESKA, FRANCUSKA, NEMAČKA,
GANA, GRČKA, HONDURAS, IRAN
ITALIJA, JAPAN, JUŽNA KOREA, MEKSIKO,
HOLANDIJA, NIGERIJA, PORTUGAL, RUSIJA,
ŠPANIJA, ŠVAJCARSKA, URUGVAJ, SAD.

Ajmo Džeko! Ajmo Bosančerosi!

6. decembra kad se odrede grupe ce se iskristalisati, ovako za italiju svakako, urugvaj isto gotivim.

Holandija i Portugal.

si mogo vece cigane naci
lolo

Navijaću protiv Hrvatske, Brazila, Španije, Portugala, Bosne i SAD.

Voleo bih da Roben nešto osvoji sa repkom.

За Уругвај, ал играју курац од фудбала. Волео бих да Белгијанци нешто ураде, да бар знамо ко нас је туко. Иначе нећу насилно да навијам против Хрвата, ал онако потајно да. А против Босанаца нећу да навијам, јер они ипак нису толика говна. Ал да ли ћу тихо да их подржавам, то ћу видети кад крене такмичење. Чисто сумњам.

Португал јебе, онај нормалдо није роналдан. Може сам дузме СП.

Urugvaj najvise zbo Forlana, jebe mi se za Suareza i ciganiju.

Red je majku mu jebem da Njemačka osvoji..
Otišli bi na sveCko da su sa drugom postovaom igrali kvalifikacije i to bez da se muče.

A onako pritajeno mislim da Francuzi mogu da doguraju daleko, čim su ovako guzato prošli.