Prijava

каће гласање за други круг? ајде шнелујте га мало!

Trebalo je ovakvo takmičenje da na svetlost dana istera lenčuge da pišu, a i da se vidi koliko još ima nedefinisanih izraza.

samo da cestitam vejv rajderu na tituli...osvojio si matori skroz

из моје дивизије су све срање, реално, ни моја не ваља курцу... окинули смо скроз, гласајте за радијацију, молим вас, свако добро вама и вашима буху човићу легендо, вучић наместијо!

Moram da ukažem na ovu defku http://vukajlija.com/zeljko-bebek/436254 koja u suštini definiše istu stvar kao Serjožina takmičarska defka. Serjožina je odlična, kratka i efektna, ali mislim da postoji potreba da se da sud da li ispunjava kriterijume za takmičenje u pogledu originalnosti.

Vaš palac, meni lebac!

Vučić namestijo!

Како ја сом нисам видео ту дефку. Јебига

TheWaveRider nastavlja takmičenje umesto Rosonerija (rosoneri odustao u korist Vejva).

Коме да достављамо дефке? Теби ил' Агилном? П.С. Не би било лоше да одма' објавите распоред за целу групну фазу, ако није пуно посла...

Ц3 и Д2 најбоље групе убедљиво.

Meni za sledeće kolo, Sreto, piše tamo.

oooo vid koga su odbanovali :)

Много боље дефке него прошли пут. Дилеме сам имао код главног и џефа и урада и здракуле. Тадијумова ми је до јаја.

Дилеме сам имао код главног и џефа и урада и здракуле.

Vukajlija freestyle fata maka fon.

Autor Aleks Andros upada na takmičenje umesto Šarla, pošto je odustao (ide na more).

Ja ne mogu glasati u ovom krugu... Jbg, već treći put čitam neke parove, i ne mogu da se odlučim... bolje da preskočim, nego da ogrešim dušu...