Prijava

Каква смрдљива публика, овај поен на 0:15 у последњем гему кад је Мареј вратио бога... Сељани обични. Само због искомплексираних Британаца бих волео да прође Верадско, а ако настави с овим форхендом, пролази.

Sta se gubi ovaj Verdasko prazan ceo teren on igra slajs...jaooo...Marej igra ocajno ali je servom spasio one 2 brejk lopte...

Odavno nisam video da nekoga ovolko kenja serva. Koji user jebote.

igrao na kladži da Verdasko dobija četvrti set i da janovič dobija treći. JEBEMTI USRANOG MAREJA

Marej će proći jer mora tako, nema Verdasko taj pobednički mentalitet

Baš ono što sam rek'o i to u trenutku dok je Marej gubio 2:0 u setovima.

Krajslere, nema to veze, nego je Verdasko igrao tako lose, da bi ga sa onom igrom i Troicki pobedio.

Troicki se mogu ti reći lepo proslavio na Vimbldonu ovom. Bar što se njegovih igara tiče u poslednjih nekoliko godina.

On mi je sinonim za slabog igraca. I nestabilnog. Nesto kao Juzni, samo sto Juzni nije slab igrac uopste.

Južni razbije reket glavom.

Gleda li ko ovog mucenika

Gledam ja, ne znam ni što... Koja ti je to na avataru, Džanki? :)

gledao sam jednom dubl,umro sam od dosade,jedina gora stvar je miks dubl.gledao zimonjica i onu njegovu.sunce ti jebem,ono je za invalide.ko da teras darka kostica da se ljubi sa zenom.

Mene mnogo nervira što igraju na 3 dobijena seta, po 5 sati traje meč, da l' su normalni, ja to ne mogu toliko da gledam. Što ne promene to pravilo?

znas kako,sace oni da to promene jer ti ne mozes da gledas :P

Haha, pa ja mislim da bi trebalo toliko da mi učine :))

podrzavm te u plemenitoj borbi.sto se mene tice,neka se igra na tri dobijena gema :)

Hvala ti, znači mi tvoja podrška! :)

igranje na 3 dobijena seta je nesto najgluplje izmisljeno..cak su se i bunili zato sto zaradjuju ''isto kao zene''...

EDIT: Evo sad se vidi kolika je picka Djokovic od igraca, ima servu, set-mec loptu, a on prebacuje i ceka gresku Del Potra, misli da mu se stegla ruka, al kurac, bije ovaj, napada...ako izgubi Djokovic eto zbog toga ce izgubiti...i morace da igra raznovrsnije, vise drop sotova (da seta krakatog)...kad smo kod drop sotova onaj jedan je ocajno odigrao...u 3. setu.