Prijava

jao roki jebem ti nedlju

Sedi roki bilbao na tarabi i gricka travku kad nailazi mlada i oćna seljančica. Pita nju roki BIL SE NABIJALA NA STOŽINU i drži se za međunožje. Ona se zarumeni i kae BI.
Ode roki i izvadi iz sena stožinu i pođe da je nabija. Kad su to videle ostale seljanke poatiše i one a roki poče da viče STANTE NEMAM TOLKU STOŽINU.

Gura Sizif kamen uz brdo i vrati se na njega. Gura Sizif opet kamen, on opet padne na njega. Sve to gleda Rale i smeje mu se sa strane.
Sizifu dopizdilo pa reče - "ajde Rale idi jebi mater svoju".

Ponovo trajno banovali Pazla i skupili se svi ljudi od ukusa da odaju poštu junaku.

nesss: Pazle, bio si sjajan i perspektivan autor. Šteta što si bio previše brz čak i za ovo ludo vrijeme.
Bohor: Pazle, ostaćeš upamćen kao intelektualna i moralna gromada. Nikad te neće zaboraviti tvoja virtuelna braća.
Ombre: Pazle, bio si budala al' si bio dobra budala. Čekaćemo te maćora!
Vejv: Pazli...
Bohor: Napušti sahranu!

Седи Локси гајби, гледа пинк, долази му кева и као "Сине, болан, шта то гледаш?"
"Ма пусти стара, покушавају да ме ископирају, кад крену с рекламама, не стају."

Иде трећи голман Гренобла улицом, сретне Џанкија у прода му лажну дојаву.

Jedi govna Lole, ahaha. DickRideru smanji doživljaj.

Јел има овде нешто о мени? да не прелиставам за џабе

Јел има овде нешто о мени? да не прелиставам за џабе

О мени нема, па да не прелиставам за џабе лоло

Axaxaxaxaxa, Pazle ja tek sad videh oo.

Мене чуди што нема ниједан о мени пошто ме сви хејтују злололо

Иде Чељаде улицом и наиђем ја и закољем га јер је балија.

Клонира се Заклано чељаде и направи бенд са Дејаном Цукићем и сними хит Мика упао у шамотну пећ.

Отишла Мала Видра да направи брану ови је отерали у курац зато што је видра а не дабар...

А и зато што је избосне.

видра у тијелу међеда.

Иде Бачје на Гучу, и не олеши се.