Prijava

ko je jebo koga? sučim ga je jebo? je li bilo orala i anala? dajte imena DA SE FAPUJE!

Muvanje preko neta je kosmička fujčina! Sem Kurajbera, oni su priča.
Ok je zezati se sa nekom devojkom, normalno... Ali da se ložiš na piksele i tražiš pičku na netu, pathos teški.

kako jadna tema LOL!

Muvanje preko neta je kosmička fujčina! Sem Kurajbera, oni su priča.
Ok je zezati se sa nekom devojkom, normalno... Ali da se ložiš na piksele i tražiš pičku na netu, pathos teški.

Што је космичка фујчина? Лепо се нађу у граду и падне секс, какви пиксели, какви бакрачи. Морају људи негде да започну контакт.

I šta bi na kraju, 14 strana teme, morali ste do sada da odaberete prepičku sajta i da joj dodijelite neku pogodnost, makar i ktitor na 20 dana.

mene više zanima, najkuronja sajta..jel ima ta tema?
da i ja bacim neki pvt, ovo ono..pikseli, gradić, pićence :šmek šmek:

Морају људи негде да започну контакт.

Realno. Bilo to preko fejsa, na ulici, vukajliji, u kafiću, na rivrbnejšnu, trekitdaunu, bitportu, saundklaudu, negde u gradu, u busu, u taksiju, preko telefona, mejla, bitno je ISCIMATI, i na kraju ISPRSKATI.

Lik, ovdje ti je svaki pripadnik muškog pola najkuronja, negdje u rangu Berluskonija, samo idu i jebu po gradovima, čudo jedno.

xexe skočimiše, jel tako?
što volim da teram šegu, posalicu ovde sa vama xexe.

Ја сам чуо да је Могша највећи куроња на сајту од оних који су му улазили на ПВТ и видели своје фотке што је слао рибиџонама, а које би изазивале аутомацко лучење влаге код истих.

А није се чак ни хвалио... Увек скроман тај Могша. Пусти да други препознају његове квалитете. Чек д аму одаберем дефку...

Мислио сам на оне што се скривају, па се накнадно прочује.

Da, pa palanka, jebi ga...

Што је космичка фујчина? Лепо се нађу у граду и падне секс, какви пиксели, какви бакрачи. Морају људи негде да започну контакт.

A, ne, ne... Ok je skontati se sa devojkom i iskombinovati se sa njom i na obostrano zadovoljstvo, rasturiš je od kurca. Nisam ja gadljiv na seks, nikako. Dešava se to.
Ono o čemu govorim je pičkopaćeništvo na netu. Možda je moja pseudopsihologija, ali mi se čini da nije.
npr
Vrteška
Kada dečko stavi devojku na kurac, pa je vrti ko slavski kolač.
autor-flafičasta tangica

hahahahahhaha.... sjajno pišeš, izuzetno! Postaješ moja omiljena autorka ovde! +++++ i *

Da, pa palanka, jebi ga...

Не што је паланка, него ваљда ако се јебеш с неким и желиш да то остане у тајности, онда ваљда треба ти и твој јебач то да задржите за себе. А не као неке ликуше на сајту, рекле овој ауторки, рекле оној ауторки у поверењу, она ауторка рекла, лупам, Гамбију, Гамби рекао Борку, Борко рекао мени (све у поверењу), ја рекао теби и после јој крив ђаво што се прочуло. :)=

Ahah, staznam kobjasnio.

:))

Гамби рекао Борку

lololol, taj gejmbi. se druze borko i gambi?

Jedini moj greh je, što se na butt ložim! :*

tetratransfer ova tema

+1
k'o spomenar.

Ono o čemu govorim je pičkopaćeništvo na netu. Možda je moja pseudopsihologija, ali mi se čini da nije.
npr
Vrteška
Kada dečko stavi devojku na kurac, pa je vrti ko slavski kolač.
autor-flafičasta tangica

hahahahahhaha.... sjajno pišeš, izuzetno! Postaješ moja omiljena autorka ovde! +++++ i *

А шта кад то уроди плодом, па успе да је истаслачи? А? А? А? :)

Samo ću da ubacim još jedan lolok. :)