Prijava

Мусавци, глодари и то. Значи, овде глупости, а на Звездиним и Партизановим темама нормалне дискусије. Може? Ај, изађите нам у сусрет.

Ево, у знак добре воље, бацићу ја прво говно.

Замислите да је Дуле Вујошевић био селектор Хрватске, а не Црне Горе... Анте Томић и Никола Пековић били би страшан тандем.

Mene ve zanima de ima da se kupi kavurma i čvarci?

Мусавци, глодари и то. Значи, овде глупости, а на Звездиним и Партизановим темама нормалне дискусије. Може? Ај, изађите нам у сусрет.

Ево, у знак добре воље, бацићу ја прво говно.

Замислите да је Дуле Вујошевић био селектор Хрватске, а не Црне Горе... Анте Томић и Никола Пековић били би страшан тандем.

Staviti temu u igre da ne iskače u javnim temama, već samo da stoji bagri koja želi da postuje u njoj.

навијачи су геј
не навијачи сами по себи, него то ложење, цокула фазон

ЈЕБИ ЂАВОЛЕ ЈЕБИ ЂАВОЛЕ ЈЕБИ ЂАВОЛЕ

навијачи су геј
не навијачи сами по себи, него то ложење, цокула фазон

+1

Ne može ova tema nikako.. Grobari će ovde ispoljiti svoju agresiju i poremećaj ličnost poznatiji u našem narodu kao dabogda komšiji crkla krava pa makar meni mleka ne davala.. Biće kontraporduktivna terapija.

MRZIM BOLTON IZ NEKOG RAZLOGA.

MRZIM BOLTON IZ NEKOG RAZLOGA.

Bolton je dobar kakav je mrtvi Fulam

Sve delije su picke, jebemo pripadnice delija.

Smrt FK Prva Iskra... Runjani se preterano sire kao da su Mladost iz Brezjaka... Ne moze to tako.

Kohorta Osijek!
JEBI VINKOVCE!

SAMO NAPRED OBILIĆ
CECA SRPSKA MAJKA PUŠTE GA VEČITI!!!

КК ЗДРАВЉЕ САМ УВЕК МРЗЕО ЈЕР СУ НАС У МЛАЂИМ СЕЛЕКЦИЈАМА ДОБИЈАЛИ СА 100 РАЗЛИКЕ, А МЕНЕ КОУЧ НИЈЕ ХТЕО ДА ПУСТА У ИГРУ ДЕЛОМ ЈЕР НИСАМ ИМАО КО ДА МЕ ГУРА А ДЕЛОМ ШТО ПРОМАШУЈЕМ УЛАЗ АЛИ ДОБРО.АЛИ ЕТО, САД СТЕ СЕ УГАСИЛИ ПАПРИКАРИ.

Е ОВАКО!
САМО ДА ИЗРАЗИМ МРШЊУ ПРЕМА ФК ИЗ РУДОГ ЈЕР СУ НАС ГАЊАЛИ ПО ТЕРЕНУ КАД СМО ИГРАЛИ ТАМО И ИГРАЧИ И НАВИЈАЧИ, ЂЕДУ ШТО МИ ЈЕ ПСОВО МАЈКУ ДАБОГДА КИТА ОТПАЛА.
ТАКОЂЕ ЖЕЛИМ ДА ИЗРАЗИМ ПРЕЗИР ПРЕМА ФК ШТАКОРИНА ЧАЈНИЧЕ ЈЕР СУ СВИ ГРМАЉИ ОД 2 МЕТРА А 96 ГОДИШТЕ. БОГ ИХ НЕ ЈЕБО ОНИ СУ ПРИЈЕ 6 ГОДИНА ИМАЛИ БРАДУ И РАДИЛИ НА БРЕНТИ ВЕЋ ПОДУГ ПЕРИОД. ШТА ЈЕДЕТЕ ЉЕБ ВАС ЈЕБО ?

Ја сам волео узимати Болтон у мастер лиги, некако су ми дифолт тим па ми готивни за пут до славе.

JER MISMO MISMO ĐAVOLIIII I NIKO NAS NE VOLIII I KURAC NAS BOLI ŠTO NIKO NAS NE VOLI JER MISMO MISMO ĐA VO LIII TU TU

- melodija iz popaja

Prokleti crno-beli kompleksasi... Kompleksi im samo rastu svake godine, dzaba im sve... Uvek su bili puni kompleksa jos od osnivanja svog malog kluba 1912. u Svonsiju...