Prijava

Игрица која је објављена 2010 године и како ЕА наводи бесплатна за играње. Игрица јесте бесплатна, али донекле. У почетку, док је још била бета верзија, све је то било компликовано и замршено, међутим сада игрицу можете бесплатно скинути и играти је. Да бисте је скинули не треба вам торент, пирате бај и сл. Игра се скида са њиховог званичног сајта. Оно што је карактеристично за овај Need for speed је то да се игра искључиво онлајн. У игри можете куповати аутомобиле(али не све, већ само неколицину, а ове остале купујете за прави новац), наравно буџити их(стављати делове и скилове), мењати боју додавати виниле, спојлере, мењати фелне, стављати неонке, бојити стакла, итд. Што се тиче графике, она је одлична, игра није пуста и у сваком тренутку има на хиљаде и хиљаде играча. Једини проблем јесу читери. Највиши ниво у игрици јесте 60. али има да се помучите док га не стигнете(мени је требало 9 месеци нормалног играња). Волео бих да чујем ваше утиске, да ли бисте желели да почнете да играте или већ играте? И ево једна информација, у игрици има неколико стотина Срба. Неколико нас је направило клан(постоје 4 Српска клана). Конкретно ја сам у овом.

Већ смо покушавали да се организујемо и ништа.

Није ваљда да вукајлијаше не воле игрице :-) За њих никад не можеш бити превише стар...

Prvi put kad sam pokrenuo je radilo, drugi put je izbacilo ovo:
http://i.imgur.com/7lNZSwr.jpg

Da li je stvarno do servera ili je do mene nešto?

До сервера је.

Hvala, sad videh i poruku na njihovom sajtu.

Da li je stvarno do servera ili je do mene nešto?

До сервера је, ако си улазио у игру у периоду од 23:00 до 04:00, јер су убацивали печ.
Могли би сви да поставе по једну слику најбољег аутомобила из њихове гараже :-)

ma jebem ti žabu glupu