Prijava

Žozi Altidor u Sanderlendu za 7 milki, ako nekoga zanima. Mene zanima što mislite o tome.

Mislim da bi mogao da bude fina akvizicija ako bude do 7-7.5, sve preko je preskupo.

Pa za 7 je hahah, piše ti gore lepo.

Hahhaha, ispalio sam se, mislio sam da je za 7 prešao u stvarnosti. Onda može da se isplati, recimo tih dodatnih 2 miliona za recimo Bentekea komotno možeš da preusmeriš u bolji vezni red.

Jel svi furate po 3 napadača i jel to preporučljivo?

Jok ja, kod mene samo jedan.

I jel vam brani jedan golman celu sezonu, a drugi je samo, ako se ovaj skuplji povredi ili ih rotirate u odnosu na protivnike?

Za mene su dva skupa golmana čisto bacanje para. Odaberem jednog za kog verujem da neće da ga buše, a drugi neki osrednji, čisto ako ekipa ovog prvog zapadne u krizu ili se povredi.

Мој предлог, Еуфрате, је да играш 3-4-3, или 3-5-2, нико на одбрану није узео фантази, и што је можда и најважније да убодеш доброг капитена, тај може пола тима да закрпи.

Мене то јебе, што мислим да немам сигурног капитена, прошле године Персеј био поуздан.

Dao sam Lampardu kapitensku traku za početak, ako ništa drugo barem će da bude standardan sigurno.

Malo eksperimentisanja, 1. kolo, mora se...

http://oi44.tinypic.com/260emi8.jpg

Kapiram da će ovaj Eriksen bit dobra akvizicija...
Ljolj zna se ako Ronaldo predje šta se radi...
Sve na njega, on kapiten IDEMO!

Šta je sa Vidićem ? Isplati li se da se kupi ?

E da vas pitam ,posto sam zaboravio.
Jel mi moramo igraca tacno na poziciju da stavimo ili recimo mogu da imam 5 veznih, iako igram 442.
Ocu da kazem, da li mogu recimo da stavim nekog stopera na DL , ili da li moze neki veznjak da bude na mestu napadaca?

Нема ту детаљних позиција типа леви бек десни бек, сви одбрамбени, средњаци и нападачи се воде као такви, можеш да имаш 5 АМФ у средини, нема таквих подела.

U odbrani može kako god. Znači može štoper da igra DL. I u vezi ti možeš da ih rotiraš kako hoćeš, ali midlfilderi u midlfild, forvardi forvard. A ovako nije bitno koju poziciju tačno igraju, možeš i sva krila da uzmeš, pa će da se računaju kao vezni.

Fala, napravijo sam tim.
LABUDJANI

http://s22.postimg.org/sgc32bd1t/Untitled.png Ja probao ovako.

Tek sad vidim da sam loše printovao. U zamjeni su Mignolet, Shawcross, Gunnarsson i Naismith..