Prijava

000Наравно да није мит трулекс, знам доста мршавих ликова који могу да поједу бога оца и једу ко стока а мршави су, а такође знам доста људи који не једу пуно а масовни су и кипе ас свих страна, наравно да не зависи све од брзине базног метаболизма, али игра велику улогу.

ja ne znam ni jednog debelog koji jede malo. Znam one koji pričaju da ne jedu puno, ali to su žrtve jo-jo efekta, istrpe obrok, dva (deo koji posle prepričavaju i koji računaju kao ''nejedenje'') a onda se pretovare kao kiperi šljunkom i nadoknade sve.

Truleks Krpa
ja ne znam ni jednog debelog koji jede malo.

+9999999999999

ja znam nekoliko njih od kojih duplo više jedem a teži su za jedno 20-30 kila od mene pa ti vidi, ali opet meni je abnormalno velika brzina metabolizma

Ček jebote stvor, da rezimiram malo: tebe mnogo nervira nepoznat random čovek debeo koji ti ništa u životu loše nije uradio, nego samo zato što je debeo? Sebi debeo? Debeo? Nisi ti čitav uglavu. ;-)

Neki debeli su ok ljudi, neki nisu. Ali, sve u svemu, debeli su puni sebe.

''Debeli ljudi su zli.'' - Bushido

Ne smeta mi, ali ne mogu da gledam čoveka sa nekim poštovanjem, ako vidim da se prejeda i da je debeo (kulporemećajivamotamometabolizamšit-off). Cenim odluku nekoga da ga baš boli debeli polni ud što je gojazan, ali zaista je iritirajuće da čovek kenjka kako je debeo i da se opravdava nekim kurcima-palcima.

On the other side loše stojim sa roditeljima gojaznih koje boli kurac. Mislim kao im je žao u stilu: "Uf, pa ni bi baš trebao i danas treći put pljesku.. al' kad me gledaš tako tužnim okicama...".

Ja nekako kapiram da sve te debeljuce imaju dobru dušu.

Jebote dokle doslo da se mrze debeli ,a ne mrze se pederi..

Al sve u svemu, nek budu oni debeli u svoja cetiri zida,al kad izadju napolje nek se ponasaju normalno i nek nemaju 150+ kila. Nisu svinje za tov nego ljudi.
Razumem ja da se lako nagojiti, mnogo lakse nego smrsati, al ne znam kako nekima ne klikne u glavi kad imaju reicmo 120 kila da je to mnogo i da treba da stanu,a ne da zderu jos vise pa narastu do 200

Елем, и сам кубурим са тежином, али од 70 до 85, не више, и све то на својих 178. Е сада, грађен сам тако да и кад нисам претерано тежак, делујем тешко. Слично овоме што је Прови описао, лако се гојим, итд. Додуше, колико год сам имао кила, могао сам да трчим више од свих осталих. Сад сам мало у курцу и са кондицијом, али радим на томе да исправим све то. И да, оне прекомерно дебеле не волим, јер ок, могу да разумем да се неко улењи, дође до 90 кила, на 1.8 метара, па још мало и дође до стотке, али ако ни у том тренутку не стане, него без проблема настави да се гоји, е то је одраз претеране личне неодговорности, незаинтересованости и мањка било какве енергије. Најчешће, не увек, али да најчешће.

al ne znam kako nekima ne klikne u glavi kad imaju reicmo 120 kila da je to mnogo i da treba da stanu

Е ово.

gdje da iskopaju tu dobru dušu kad ih svi gaze i ugnjetavaju kroz cijeli život, te DAJ KAIŠ DA NABACIM OGRADU OKO RANČA, te VIDI GA KOLIKI JE KO PLOVAK ZA KITOVE, te DAJ KOŠULJU IDEMO KAMPOVATI TREBA NAM ŠATOR

da sam debeli gmaz tjerao bi sebe da trčkaram n + 1 krugova oko stola prije svakog obroka. Pokazali bi se rezultati kad tad

Da li sam dobro pročitala? Humani škart? Hoćeš da kažeš da bilo koje drugo postignuće u životu debelog čoveka treba zanemariti jer je debeo? To je kao da si rekao da su dela Bukovskog bezvredna, jer je lokao ko stoka. Dodaj na tu listu mnoge velike ljude, i videćeš da je velika većina imala poroke. To što ljudi potrče da pre osude debelog čoveka, a simpatiziraju pušača, alkoholičara, narkomana, je samo deo ljudskog licemerja. Na hranu je se čak i lakše navući, jer je bez nje nemoguće živeti. Niko narkomana nije tukao po ušima da proba drogu.
Sve u svemu, verujem u slobodu izbora. I ne osuđujem nikog, jer nisu svi debeli ljudi isti. Otkud ti znaš u kakvom je on mentalnom šitu, pa ne može da pronađe snage da krene na dijetu? Jesi živeo njegov život? Glupo mi je da ovo pišem samo vezano za ovu temu, jer smatram da važi i za sve ostalo.

Plus 1 na ovo od Nebitne, kakav je argument da osudis nekog ako je debeo.

Ова Вукајлија је изгледа пукла чим је Сасвим Небитна успела да напише најбољи коментар на теми. лоло Читам све постове од првог и не могу да верујем да већина овде гледа тако површно на неке ствари. Бар пола вас овде сте пушачи и побили бисте све по кући кад не запалите два дана док покушавате да оставите пљуге, а солите ту памет како неко треба да престане да једе бурек и пређе на бљутави непосољени кувани кромпир и шаргарепу. Па могу и они да се хране тако.. дан-два... Лепши ће им бити живот ако прихвате себе такве какви су, него да буду депримирани због свог изгледа и испробавају све оне програме исхране и тренинга, за које треба већа дисциплина него за било шта друго да би се видели неки резултати. 90 посто њих не могу да испоштују програм како треба, јер стварно треба имати надљудски карактер да се никад не омрсиш кад куваш својој деци/кад кева спреми неку богату клопу свима/кад сви наруче пиво... Треба си створити и услове за то, што је тешко у модерном свету. Још је најбоље можда отићи у неки камп за мршављење к'о Картмен у једној епизоди Саут парка (кад је шверцов'о слаткише :Д). П.С. Ако због нечега треба да омршаве, онда само због здравља, а не зато што неко не воли очима да их види.

Ovde nisu traženi svi poroci i svi smo se ogradili od onih koji imaju fiziološke i mentalne probleme koji uzrokuju debljinu, pročitajte postove sa razumevanjem pa onda filozofirajte o ljudskim pravima i slobodama.

Sere se samo po mašinama za govna koje nemaju razlog da budu svinje.