Prijava

Које су рибе боље? Мени су ове млађе некако... једрије. А опет ове старије знају имати ноге ко Снеки, ма још боље.

malo si omašio godište hahaha

93. protiv 98. bi imalo vise smisla

Старија сестра је много више хот!

Брате, мали је ово контраст, дај још већи распон у пм...
Макар до 95, ово старије је престаро

Kuzman92

malo si omašio godište hahaha

Можеш и то да поделиш с нама, мада није неопходно, јер иовако знамо која је која.

ja sam bio u krevetu sa 97. mazili smo se hihi... al' dobro, to je samo 3 godine mlađe od mene, od starijih ni sa jednom nisam ni bio, mada koje su godište, što se mene tiče ništa ne znači, sve dok je pristojna pička

Ја више волим предратне генерације. Некако се у њиховим душама осећа опуштеност и непостојање тензија које су настале у рату. Оне су испуњене љубављу и само је лепота чинила године њиховог рођења. Дакле, генерација '88. има мој глас.

Старије ми се не свиђају с плавом косом,, али кад је природна боја и кад вежу реп, онда ми дође да променим одлуку и њима доделим глас.

Ја сам баш расправља' са другом, пошто не јебем, само расправљам, чим почне у пети основне, супер је, нема везе што смо болесни.

malo si omašio godište hahaha

Лол, први си их споменуо на теми.

Што више гледам ове млађе, све ми више личи на Лазићевог комшију. Мењам одлуку, старије су боље.

Ја више волим предратне генерације. Некако се у њиховим душама осећа опуштеност и непостојање тензија које су настале у рату. Оне су испуњене љубављу и само је лепота чинила године њиховог рођења. Дакле, генерација '88. има мој глас.

slazem se ovde s tobom bas(kao i oko vecine stvari sto kazes)...ali bas ovako i ja gledam,a za tebe ne znam jel se zajebavas,al ja ozbiljno ovako gledam

Da li možeš da mu se uvučeš dublje?

Мене пичић младих девојчурака подсећа на лаванду и мирис свежих трешања, док ме код ових старијих асоцира на храну за штиглице и ужеглу боранију. Тако да, мој глас иде за старије.

e,flowe,cuti glup si

flowe matori, ko bi želeo provironu da se uvuče u bulju hahaha da l' si ti video tom čoveku obrve? zamisli kako je dole

Odakle znam, možda voli lijane.

Devedes' treće all the way, emotivno sam vezan.