Prijava

Напишите нам Ваша искуства.....

тему закључавам у поноћ:))))

Jutros sam iznenada dobila sline, iz meni nepoznatog razloga.
Ali, sve je to zbog Petka 13. :)

Ја сам данас кинуо у градском, сви су ме погледали ко да сам им децу убио!

Meni se nikad ništa baksuzno nije dogodilo tog dana. Jer mi je srećan broj, jelte. A drugarica danas slomila štiklu. Je l' se važi ovo? :))

Ja sam izgubio dva klikera kad sam bio još u vrtiću... Mislim da je to to. :)

Meni se beba sad na poslu popiskila pravo u dzep..jel se to racuna pod geg?;)U svakom slucaju peh:)

Danas, ništa spektakularno, piškim na 2 minuta zato što sam popila kazan čaja.
A pre skoro 25 godina na petak 13. sam dobila brata.

Nacrtao samog sebe... i to je to.

Ja sam imao cas voznje, super sam odvozao, posle bio kod drugarice na kafi i iz nekog razloga nisam uspeo da zaspim celo vece iako sam popio samo jednu soljicu. Zaspao sam tek u pola 8 ujutru, mada ne verujem da je to bilo samo zbog kafe. Verujem da je to bilo i zato sto sam, pod uticajem iznenadnih emocionalnih promena, odlucio da istrazim nove muzicke horizonte: bio je to prvi i poslednji put da sam sebi dozvolio da upadnem u takvo emotivno stanje da mi se blek metal ucini zanimljivim... Celu noc mi zvrji u glavi "Her ghost in the fog". Hocu reci, nije da su mi "Cradle of filth" bili strasni ili odvratni ili bilo sta slicno, ali pesma bas i nije uspavanka. Sve u svemu, bilo je zanimljivo, ne ponovilo se, bar ne jos skoro :)

Ja sam baksuz, i vazda zaboravim kad je petak 13., tako da mi se taj dan nikad ne dešavaju zajebancije.

Ја проходах на петак 13.

Мени се запушила ВЦ шоља...

Иначе, зна ли ко што је петак тринаести баксузан дан ? :)

Ima vise teorija . Jedna od njih je zato sto su na raznju , da se tako (ne)duhovito izrazim , spalili templare tog dana , pa onda Juda kao 13. i tako to ...

Sećam se da sam pre koju godinu dobio abera iz fizike na petak trinaesti i uveče je bila grmljavina,došlo do kratkog spoja u struji i gadno mi se pokvario komp. :)