Prijava

Kaki kurac posmatranje. Kamenolom je mama :)

Jebem ga, dobar je forum đe u sred prepiske o vankel motoru i receptu za baklavicu nađeš himnu Jemena, i uopšte to nije čudno. ide sve na ovom forumu.

Ево овде ћу да напишем мрзи ме да отварам нову тему: Нек неко јебено предложи Каизену да врати нове дефиниције у горње десно ћоше, не може десет гласова овако да се накупи. Праћени аутори и они који су чланови коментаторско-лајкерске екипе ће да покупе гласове а ови остали могу само да дувају курац. Нико неће да се цима да тражи 5 минута нове дефке по сајту да би оцењивао. Иначе, цео нови изглед вукајлије је благо речено срање, али ово за дефиниције је најгори потез од свих.

не може десет гласова овако да се накупи.

Može, jer ima ljudi koji čitaju definicije i kojima nije potrebno da imaju link pored. Najnovije imaš i sa desne strane na stranici gde su naspopularnije.

Праћени аутори и они који су чланови коментаторско-лајкерске екипе ће да покупе гласове а ови остали могу само да дувају курац

Praćenost ne znači ništa, jer mnogi koji imaju ihahaj pratilaca ne dobijaju toliko glasova na definiciji koliko imaju pratilaca. A ovo za komentatorsko-lajkersku sektu je samo pucanj u prazno: mnoge definicije imaju više komentara nego glasova.

Нико неће да се цима да тражи 5 минута нове дефке по сајту да би оцењивао.

Ponavljam, ima dosta ljudi koji čitaju definicije i kojima nije potrebna prečica u vidu linkova ka novim definicijama.

Иначе, цео нови изглед вукајлије је благо речено срање

Ne razlikuje se preterano od starog. I daljeje podeljeno na defke, postere, reakcije, forum, čet i autore. Jedino su komentari prebačeni u deo za definicije. Postavljanje novog sadržaja nije problem za one sve one kojima nije potrebno da im se sve nacrta.

али ово за дефиниције је најгори потез од свих

Najpopularnije definicije se nalaze tu gde se nalaze baš zbog ljudi koji čitaju nove definicije. Kvalitet ispliva, pre ili kasnije, bilo ocenjivanjem, bilo predlaganjem na forumu.

Нек неко јебено предложи Каизену да врати нове дефиниције у горње десно ћоше, не може десет гласова овако да се накупи. Праћени аутори и они који су чланови коментаторско-лајкерске екипе ће да покупе гласове а ови остали могу само да дувају курац.

U potpunosti se slažem sa tobom.

mnogo trpate definicije u odabrane, ne mogu ni 200 poena da skupe. Gubi se smisao ako se biraju po 5 dnevno.

Slažem se sa Truleksom... Doduše, odabrane su počele da gube na značaju sa popularnim defkama. Logično mi je da Naslovna strana bude i početna...

Truleks Krpa

mnogo trpate definicije u odabrane, ne mogu ni 200 poena da skupe. Gubi se smisao ako se biraju po 5 dnevno.

Pa, vi čitajte i ocenjujte više.

Слажемо се
СЕС

Popularna ne znači i odabrana. Odabrana je odabrana, ona tu stoji vazda i to e to, popularna tu bleji od 20 minuta do 3 sata, nea dalje.

Колко је јебено тешко кликнути на најновије дефке јебеммумиша!

Skočimiš

Popularna ne znači i odabrana. Odabrana je odabrana, ona tu stoji vazda i to e to, popularna tu bleji od 20 minuta do 3 sata, nea dalje.

Tajfazen raduljica.

serjodza

Колко је јебено тешко кликнути на најновије дефке јебеммумиша!

Očigledno je teško, sudeći po komentarima.

Popularna ne znači i odabrana. Odabrana je odabrana, ona tu stoji vazda i to e to, popularna tu bleji od 20 minuta do 3 sata, nea dalje.

I + 1 kvota, tako da ne mogu biti iste...
Ali "vaš jedan pljus meni ljeba"... :)
Ali opet mislim da su popularne ok.

sve bi leglo na svoje kad bi se birala jedna definicija u 2 - 3 dana. Čitale bi se i popularne i najnovije, a odabrane bi dostizale skor koju zaslužuju.

Ma jok. U "šteku" ima lom ekstra-defki, ako se biraju tako retko, mnoge neće ući godinama. Mora malo bolja dinamika. A i nije fora da se sad uspori sa odlikovanjima :))
Elem, ja sam za obrtanje popularnih i odabranih i dalje, jeste da vlast manje-više zabole za to, ali samo da rečem.

Pa, vi čitajte i ocenjujte više.

Zyc, makar ti imaš uvid u to koliko ko čita...
Neki dan sam tražio, po prvi put, i iznendaio se kad sam video da imam preko 70k ocena... malo li je...

EDIT: Sve to stoji: i mogućnost da se više piše, i duže stoji, al su odabrane, čini mi se bačene u senku pomalo...

au, jebote, al bi ti masnim glavićem izbio oko da te vidim uživo kolko si naporan

Auuu, jbt, ko mi kaže...

Čitale bi se i popularne i najnovije, a odabrane bi dostizale skor koju zaslužuju.

Najveći problem je što se ne čita dovoljno, ili se barem ne ocenjuje. Glasove definicijama deli mali broj ljudi, a dobar deo tog kruga ljudi koji ocenjuje definicije mrzi da kliknu na drugu stranu. Zato posteri i rekacije ne oskudevaju u glasovima jer tu nema šta previše da se čita.