Prijava

Burzuma i SESa
Edit: Tek sad vidim da ste odbanovali Burzuma. A što je uopšte i bio banovan?

Сопствени захтјев

ne kontam svrhu odbanovanja takvih primera, ako traže sopstveni
elem, podržavam SES-a, al' kontam da ga Vukajlija ne zanima

dajte listu banovanih trajno pa da proberemo?

Регуларнијета човече.

odbanuje
megahobit
žika obretković
đembeli

Al je ovo jadna tema, odbanovali ste ljude koji su zasluženo banovani, što kačenje privatnih slika, što jako vređanje i tako... Čast izuzecima, mislim na Pazlfoksa i još kog.. To je kao kad bi pustili iz zatvora serijskog ubicu jer je odležao "čak" 9 meseci, a i narod ga hoće napolje. Možda surovo poređenje, al je ispravno.

Ne seri, ti nemaš pojma, plakao si kad si ušao u prvih 2000.

plakao sam posle ovog tvog posta
EDIT : Ne trošim vreme na budale, spemuj kolko oš.

u pravu je za Pazlfoksa. i što je najgore, nastavio je po starom. mada, nijesam ni sumnjao da će biti nešto drugačiji.

Al je ovo jadna tema, odbanovali ste ljude koji su zasluženo banovani, što kačenje privatnih slika, što jako vređanje i tako... Čast izuzecima, mislim na Pazlfoksa i još kog.. To je kao kad bi pustili iz zatvora serijskog ubicu jer je odležao "čak" 9 meseci, a i narod ga hoće napolje. Možda surovo poređenje, al je ispravno.

duvaj ga

Više bih voleo na slobodi 10 Čarls Mensona nego jednog borca za tradicionalno društvo.

kontam da nije okej burzuma odbanovati ako je već tražio trajni, mislim da čak reče i moderatoru da ga ne odbanuje sve i da sam bude tražio, tako da ono...kao...malo je bezveze

olanik
Duvaj ga

Demonstracija mog izlaganja, xexexe.

Trajni ban, kao vaspitno sredstvo, treba ukinuti. 3 mjeseca puna kapa.

Ja mislim da Krajsler nema nikakav autoritet kako bi se ovako ponašao i da treba da ga predložimo za trajno banovane autore koje ne treba odbanovati.

Ja mislim da Krajsler nema nikakav autoritet kako bi se ovako ponašao i da treba da ga predložimo za trajno banovane autore koje ne treba odbanovati.

Kako nema, uš'o čoek među 2000? lolo

što kenjate, u pravu je Krajsler.

Ti i Krajsler bi izgleda htjeli sajt samo za vas dvojicu!