Prijava

http://www.blic.rs/Vesti/Novi-Sad/397532/Predlog-da-se-ukinu-nocni-klubovi-u-Novom-Sadu-odluka-u-septembru

ŠTA MISLITE O OVOME???? Ja sam u šoku. Ako ne budem mogao i dalje da cirkam sa ortaćima u Laze Telečkog i da bezuspešno muvam studentkinju prava iz Jaše Tomića moj ćivot će biti mrak, više nisam ni jak.

ko vas jebe kaste mađari
ФАСАБО ОЗОЊАД

Ја сам за. Па ће хоћне Новосађанке да долазе у Ниш да их јебем. Логично.

Nosićete još i turbane muški i feredže ženski i neće biti alkohola i prasetine, jebao vas SNS!

Pa ništa, otvorite klub i nazovite ga "australija", druga vremenska zona.

Moj klinac. Da li su oni malo normalni? Ako ukinu, slobodno možeš da dođeš "umene" na piće for fraj.

DA JE BATA ŽIV OVO NE BI BILO

BATO VRATI SE IZ MRTVIJU CRNOGORCI TE TREBAJU

Manijače, šta znači to tvoje? Još nisam čuo. :)

UKIDAJ VOJVODINU, BEŠKET KEŽKEHMET IGEN KUVETKEZO KERDESTK KEREM!

Ноћни клубови у Новом саду се сами убијају. Дваес година сам ту и дваес година се забава своди да се што више људи набије на једно место и гледају се. С времена на време плане клуб па сузе мермер квасе.
Биће Жара и Гоци у Футогу. Половимо паре за такси. После тога немаш слуха месец дана, таман дочекаш да гостује Ћана.

hahaha fasabo ozonjad hahahah jebeni mađarski

Nema nista od ovoga, u pitanju je samo predlog.

Nema nista od ovoga, u pitanju je samo predlog.

Aha, kao i ono sa zabranom prodaje alkohola u BG posle 22.

aj bre pustaju vas da varite u sred grada, vise puta je zajk uso u sanu nego pandur u "centar" grada

Aha, kao i ono sa zabranom prodaje alkohola u BG posle 22.

Виће та забрана продаје алкохола после 22 и у НС. У каменици то не може да се деси, радње свеједно погасе у 21.00. Јебига пијте од јутра, ко мој стари. Будите се у 5.

kada je prosli put bila ta zabrana za cugu,cugu si kupovao gde si hteo.najjace cimanje je bilo kada moras jos jednu recenicu da izustis kada stavljas cugu na pult:"nece me niko videti,dajte mi".ili nesto slicno.sve u svemu,taj zakon ce da pogodi sirotinju raju.rodic koji radni non-stop nece moci da prdaje cugu.jedino oni ne prodaju.njima to nije u interseu,zarade oni dobre pare na tome,al zanemarljivo koliko zaradjuju svaki dan.u centru zakup male prcvare trafike kosta dosta hiljada evra.posebno u laze teleckog.njima je glavni prihod od prodaje cuge.od cigara realno niko nista ne zaradjuje.a oni prodaju samo cugu grickalice i pljuge.lokali su i sada ograniceni da rade do tad i tad,al ja to do sada nisam primetio da se postuje.tamo gde ja idem,ostaje se dok se zaposleni ne ponapijaju ili dok se ne smore.za ove ostale te fensi lokale me zabole kurac.sve manja i manja piva daju,a cene ostaju iste.malo pivo 250,pa jos lav smanje na jos manji lav za iste pare.na svu srecu tamo idem samo kada neko casti.boli me kurac da se guzvam u lokalu i da se nekom derem na uvo kako bi me cuo pola onoga sto sam hteo da kazem.sve u svemu,nece se nista postovati,postovace veliki,oni mali koji su i namenjeni za raju ce raditi kao i dosad.bolje da hapse one koji prava sranje,nego da filozofiraju.jebem i vlast i opoziciju.tesko da ce se ti veci moci ograniciti.drze to jaki ljudi i velike se pare tu obrcu.od vlasnika,do reketasa,ljudi sa vlasti i slicno...

Ma ko ga jebe, samo da ne dižu cijenu pivu.

Укидање клубова је нечија патка. Ако ништа, ограничиће им време или натерати да уграде звучну изолацију.

Убр

http://www.youtube.com/watch?v=s6DsAVR7vnA