Prijava

Igrate li vi ovo, vidim ne pišete ništa?

Igramo, al' kurcu ne valja poslednjih nekol'ko kola. Danas 24.

Prvo mesto zauzeo Zio! u Aprilu.

брате што ово није у играма

Ovako izgleda situejšn pre poslednjeg, odlučujućeg kola.
http://i.imgur.com/a70lLLo.png
Kao što se iz priloženog može videti, ojeb'o sam ovo kolo (što je jelte i očekivano :D), i ukoliko Kripto zaboravi dodigra poslednje kolo imam šanse i da budem šampion. Za bronzu će se klati Šomi i Mare (Zioelej) dok je plasman od 5. do 10. sledeći:

5. Žajk
6. Lari Andervud
7. Elektrolover
8. Gazmen (razočarao s obzirom da je on pokrenuo ovo čudo)
9. Mlatoni
10. Srkletnik

Što se tiče ostalih, jeli su govna mesec-dva i odustali, tako da nećem ni da ih pominjem samo ću primetiti da su se setili da odigraju nešt' malo ovo kolo pre kraja što ova slika potvrđuje.
http://i.imgur.com/M3bNcNK.png
KRAJNJI POREDAK NA TABELI, DISKUSIJE O KRAJU SEZONE I ZAUZETIM PLASMANIMA, NEDELJA, 11.05. UVEČE KAD URAČUNAJU BODOVE
P.S. Bila dobra sezona, ako oćete možemo od avgusta opet al' da ne odustajete posle 5 kola.
P.S.2.: Izvinjavam se, nešto mi avatari baguju na sajtu.

Pošto sam relativno obezbedio drugo mesto svojim znanjem Premier lige i pošto nemam šta da izgubim, dopustiću sebi sledeće da odigram:
http://i.imgur.com/842gSwZ.png

I POSLEDNJE KOLO OVAKO

http://i.imgur.com/zpnscuy.png

AJMO CRVENI!!!!

EDIT: Tek sad videh da mi Kripto beži samo 11. Videću kolko ću ubosti na Manču večeras i na Sanderlend sutra, od toga će zavisiti dal ću menjati ovo ili ne.

Koji LOL od namestaljke, nisam igrao nista od januara! :)

Cestitke svima koji su izdrzali, jbg, nisam bio u Srbiji 2 meseca, pa nisam redovno mogao digram, te sam se ohladio. Sledece sezone bicete jebani, opet do januara, posle me nista ne zanima!

Šteta što nije propraćeno kako valja, al' lepo smo se igrali.

Neka ostane ubeleženo i da sam dva puta propustio da odigram, te sam imao nulu.

Izgleda da ću ipak morati da korigujem ovo, ipak su 3 tekme a nemam još 100% sigurno 2. mesto, tako da Šomi neš' dobit' srebrnu medalju tako lako, nedam!
EDIT: Smanjio sam Liverpul na 4-0 i Šiti-Vest Hem 2-1. Fino bi bilo da me ova druga sjebe i da dobijem 0 kao i svi, ne bih se ljutio.

S ovim stanjem ulazimo u poslednje kolo (mrzi me da printujem iz 2 dela, a iz jednog ne mogu celu tabelu a da se vidi):

1. Kripto 1429
2. Bolt 1418
3. Šomi 1409
4. Zioelej 1399
5. Žajk 1359
6. Lari 1306
7. Elektro 1278
8. Gazmen 1274
9. Mlatoni 1048
10. Srkletnik 887
11. StevanĐesbaĐesba 729
12. Bvdlga 685
13. Bandit 562
14. Kajtez 461
15. Lukac 451
16. Rasni 433
17. SrkiM 421
18. SemirGerkhan 346
19. Manijak 310
20. Miraš33 305
.... dalje su oni koji su brzo odustali, ima ih do 37. mesta.

Ovih dvajes momaka je prešlo 300 bodova i doprinelo kolko-tolko uspešnom održavanju ove manifestacije (da je tako na zovem). Dobro reče Lari,

Šteta što nije propraćeno kako valja,

al' biće bolje nadamo se sledeće sezone. Ne mogu da verujem da nas je samo 9 prešlo 1000 poena, očekivao sam bar 15ak.
EDIT: AJ POSTUJTE U NEDELJU DA ZAOKRUŽIMO TEMU NA 100 STRANA!

meni neće da se odigra, a pokušavam ceo dan
sutra radim prvu tako da neću stići na internet pre 16h da odigram
Čestitam svima na postignutim rezultatima i prepisivanju od drugih učesnika. :)

Šomi ipak može da me stigne tako da ne smem da rizikujem. Odigraću na Šiti i molim Boga da dobijem 0 na toj tekmi ko i ceo svet. :)
EDIT: Jebiga pederski igram al' štaću kad mi Murinjo neki dalji rod.

buhahaha ipak sam stigao

Isti ti kurac Žajk, ne moš ni napred ni nazad na tabeli.

znam, ali opet želim da ispoštujem i zadnje kolo.
edit: ipak ne mogu da odigram

O JE BO prediktoroa za kraj!

47, i to sam igrao dvojku na Vest Hem.

Tri tačna.

Bilo je lepo nadmetati se, igramo se i iduće sezone.

Mogo sam biti prvi pošto kripto nije igro, al me jebo maj jako pa me prestigli Crnja Bolt i Shomy, na kraju treći.
Većina nas je igrala iz zajebancije, ali sledeće krećem ozbiljno!!!

Thats it! Gotova i ova sezona Premier lige, a samim tim i ova prva, jubilarna, sezona ovog našeg Vukajlija prediktora. Da remiziramo. Učestvovalo nas je 37 komada (od toga je retko ko završio). 9 komada nas je prešlo cifru od 1000 poena i pokazalo sasvim pristojno umeće u pogađanju rezultata. Niko nije prešao 1500 poena što je možda malo čudno, ali je nekima taj cilj ostao jako blizu. Ovako smo završili.
http://i.imgur.com/Oc6XeHY.png
Kao što se može videti iz priloženog, top 10 je bio dosta ujednačen, ali su se tu izdvojili pred kraj momci koji su završili sa medaljama.
Plaman od 10 do 5 mesta:

10. Srkletnik
9. Mlaton
8. Gazmen
7. Elektro
6. Lari
5. Žajk

A u famoznih top4 su ušli:

4. Kripto
3. ZIOELEJ
2. ŠOMI23
I pobednik 1. VUKAJLIJA PREDIKTORA! USAIN BOLT

Bilo je dobro zezanje, nadam se da ćemo nastaviti i od avgusta (Gazmene nađi bolji sajt), želi vam puno pozdrava i dobitnih tiketa, pobednik Usain Bolt. :)

Onaj lik što je bio prvi gotovo od prvog kola u overalu (nick mu je na w...) na kraju je drugi HAHAHAH. Neki ćoman mu mazno samsungoa!

Vidimo se do sledećeg avgustoa!