Prijava

Nerealni akordi na sintu na početku ove klasike:

https://youtu.be/b9kJmMVy9q0

To su neke produhovljene tajne harmonije, Bajago mason i laminat zna.

Triforce je bas prsotina lik,sad sam iscitao one njegove postove sta je sa tobom prijatelju?

Kolfild
Da li onda zvuk konstantno vibrira i mi ga registrujemo kao pojavu samo kada dopre do našeg uha?
Kako ljudi uopste pristupe ovakvom pitanju sem postavljanjem naucnih teorija i matematikom?

pre 18 sati

Pitanje je bilo sarkastično, naravno da se zvuk pojavi iz ništavila i vrati se u isto. Nema veze sa našim registrovanjem. Ništavilo je najkreativnija stvar na svetu jer iz njega nastaje sve i vraća se u ništa i tako u nedogled.

Najkreativnija stvar na svetu je peđa medenica

Радјард Куплунг
Prelistao sam malo onog govneta što si kačio, ima par interesantnih ideja, tipa ono za novčiće i verovatnoću da će 160 ljudi poginuti na tom i tom autoputu svake godine, naizgled slučajan događaj, al svake godine statistika ista

ostatak deluje kao dobro zagrevanje za neku sektu i masovno samoubistvo

ostatak deluje kao dobro zagrevanje za neku sektu i masovno samoubistvo

Vuče malo ka tome, al pre bih rekao da je pisac upao u neku petu dimenziju zato što se predozirao silisajbonom i primio sledeću poruku od bića iz iste:

ROK, CIGARE, KNJIGA, NEKI DOBAR ALKOHOL I BOLJE ŽENE, NEKA SVIRKA, PONEKA FUDBALICA ILI BASKET I NARAVNO DOBRE FORE

za oko 2 milijarde godina mlecni put i andromeda ce se sudariti...toliko su prejunece jebeno galaksije da je mala verovatnoca da ce milijarde zveda iz jedne i milijarde zvezda iz druge galaksije da se sudare uopste jer je toliko ogroman prostor izmedju njih

a cak i to je mikroskopski delic plicaka svemira samo uhvacenog teleskopom...u odnosu na ostatak teleskopom uhvacenog svemira je delic jednog zrnca soli fazon u tihom okeanu

Bas bi bila fora da ima kraj svemira ono picis picis i udaris u zidinu neku odjednom

hahahahah...a jbg opet mora biti nesto sa druge strane te zidine gde god stavio tu zidinu...i boh okaci sliku arkana na njoj hahah

u knez mihajlovoj treba postaviti u tri reda 18 zena da pevaju oj kosovo kosovo 24h dnevno

pancera protivnik svemira,to mu je neprijatelj

Iza zida je opet svemir al ovaj isti kapiras kao da se savijaju krajevi svemira pa se dodiruju tu gde je zid

Kao što bi stari rekli

Svemir je.... tamo negde

Ajoooj kolko ste glupi hahaha

Citaju nas sa x-rayom nekim ili kako oni zovu ne znam vanzemaljci i smeju nam se ili sta vec rade sto im je zanimljivo ili ako njima moze da bude zanimljivo uglavnom nesto rade ako rade stvari sve u svemu lose po nas i jadni smo

ceo svemir je simulacija

tj, ne postoji realnost, samo informacija o postojanju realnosti

← e, na ovu stranu ti je novi dokumentarac mičija kakua

Kaze covek zrnce soli u okeanu... Odrastao covek!!!