Prijava

debele zene i naocarke

Ljudi koji se promjene kada se opare, od njih nema većih govana. Postanu dvolični, prave se kao da su isti kao prije, dok na druge, do juče svoje prijatelje ili kumove, gledaju na drugi način. To je šljam ljudski, dno dna.

AKO ME PITATE KO JE NAJVEĆA HRPA GOVANA NA VUKAJLIJI AKO ME PITATE KO JE VEĆINSKI VLASNIK TVORNICE GOVANA NA SAJTU I UOPŠTE GOVANA KAO GOVANA JA ĆU VAM REĆI DA JE TO OVAJ BALEGAR
http://vukajlija.com/recnik/autori/37371

JES PIJAN CUKO JEBO MAIKU SVOJU, VIDI GA KAKO SE PREVRNUO

Po meni, najveća govna su ljudi kojiimaju poljske vecejove.

Kao prvo:
-Kakve poljake oni glume, još se diče kad kažu ''idem ja da kenjam u svoj poljski vece''
Kao drugo:
-To smrdi, to vonja, ma to ubi, ptice ne letaju iznad dvorišta, sve zaobilaze ko avijoni ukrajinu.
-Još im komšije zovu komunalce, pišu kazne, ma boli njih kurac, to sere dan i noć. Jednostavno smrdi.
Kao treće:
-Bude im malo prostora u poljaku, pa zimi kad smrznu govna, jbg. ladno da čučiš nad rupom na -15... zamisli smrzne mu se govno dok izlazi iz analnog šupka pa čeka proljeće da ide se izleči od opstipacije.
Hodajući smradovi, živi poljski vecejovi.
-Onda iskopaju septičke jame u dvorištu, i to što bliže najgorem komšiji, ono što ga je najviše tužio, i ovaj šta će, vidi budala u komšiluku, odseli se.
-Onda ovi ostale požele da gaje cveće i zasade sve, al kurac, uvene od tolikog smrada.
-A kod ovog buija jbt, pođubrena zemlja, da pljuneš u nju, usta bi izrasla...
Kao četvrto:
-Dođe ljeto, sažali se na komšiluk, poveže poljski vece sa skeptičkom jamom, i kad god kenja u poljskom, bućne govno, tako septička proključa, govnavi gejzir jbt....
-Izbije 3 metra u vis, ljudi misle nafta iz zelje izašla, al onda liznu prst i shvate da su to komšijina govna.
Kao peto:
-Padne kiša, poplavi sve do jednog, ovom komšiji muka ulazi mu voda u kuću,al bar je čisto jbg...
Padne kap viška, voda se spoji sa onim govnima iz septičke i usere cijelo selo...
Zato DJ krmak pjeva'' cijelo selo šmrče bbijelo jooj'', da oraspoloži narod, al kurac... CIJELO SELO GUTA CRNO JOOJ.

Zato su po meni ovi sa poljskim ve ceovima ili kako se to moderno kaže toiletima NAJGORA I NAJVEĆA GOVNA NA SVIJETU IKAD ROĐENA I ODGOJENA.

ne najveća, ali solidna govna

ribe koje upišu neki jezik i onda već u drugom semestru krenu da kače smešne slike i MEMES na tom jeziku i kao: ajajajaja que smešno

ili lajkuju stranicu dnevne štampe iz antverpena i šeruju objave vezane za aktuelnu političku scenu u holandiji

e: ne antverpen, antverpen je u beligji

Pa Antverpen je u Belgiji xDDDD

lol jebem te usta jebena kad pre si odgovorio

bez ovo "jebena", ne znam što sam to napisao

programeri su poseban soj govana.

чекаоничари највећа говна сиг

gde si ti trenirao slepi??

Ledeni
programeri su poseban soj govana.

Izuzetan. Kakva to govna od ljudi napravise ovaj internet pitam se ja.

Taksisti
Lovci/krivolovci