Prijava

Пустили ме преко реда у продавници да прођем, а мрштио сам се на бабу у реду за маркицу што су је пустили да купи ред вожње и још да се цењка

Намерно уваљујем југословенске динаре касиркама у аману. Ит филс соу гууд.

Obrišem dupe zadnjim listom. Ne zamenim rolnu.

Odem u butik na +40 znojav ko svinja. Probam majicu.

Vidim Granjki otključali temu. Vratim se da mu zaserem.

Нек` ми неко помогне да схватим шта је са овим фриком Ретардацијом... http://1.bp.blogspot.com/-lagoOeeappU/UQxsM3FKLoI/AAAAAAAAQp8/1EJFXqAsWbA/s200/can_t-tell-if-trolling.jpg

Ubutao se da nastavim takmičenje na sajtu iako sam izbačen u prethodnom kolu. Da je neko drugi to uradio BUNIJO bih se!

Odem da sečem drva u šumu. Šuma nije moja.

Registrujem auto. Ne idem na tehnički.

Granjka me naziva trolom. Boli me kurac.

ИМАМ У КОМШИЛУКУ НЕКОГ МАЛОГ РОМА, НЕМА НИ ОЦА НИ МАЈКЕ.
КУПИМ ЈА ЊЕМУ ЧОКОЛАДУ (ИСПРСИО СЕ РИХА, КУПИО ГАЛЕБА), ОН ЈЕ УЗЕ И НИ ХВАЛА МИ НЕ РЕЧЕ. РЕКОХ МУ: ЈЕСУ ЛИ ТЕ ТО ОТАЦ И МАТЕР НАУЧИЛИ.
ИСМИЈАХ СЕ, ДОКТОРИ МИ ВИЛИЦУ ПОЗИЦИОНИРАЛИ.

jebem kurve a kad dodje zena ja ne mogu...

HAHAHA RIHO AHAHAHHAHAHHA KOJA POBEDA

Izdrkam dlakav kurac u kadu/sudoperu/lavabo i ostavim nekom drugom da počisti spermom natopljene dlake iz slivnika.

Da ne dužim, nisam dobar čovek.

Kenjam kako se u Srbiji lose zivi, ne radim nista da to promenim.

serem po homofobima i huliganima, a jednom sam prebio pedera. doduše, ne zato što je peder već zato što je šupak. nije mi bilo krivo

jebem svoje guske sve dok ne počnu da ćopaju pa posle pravim paštetu odnjih može mi se seoska sam lola ja

Slušam Karleušu i smatram da je diva najveća umetnica 21. veka, a pljujem je u društvu.

JELENA OĆEMO OPET KONCERT NA UŠĆETU!

Мрзи ме да гласам на такмичењу откако сам испао у првом колу.