Prijava

Ja mislim da ja jebem

Ајд банујте га молим вас. Нек иде нек јебе десницу руку. Смара.

Ako ga banuju s kim ćemo masnu pivčugu piti :(

u pravu je lik...kad sam jebo ulazio sam na vukajliju jednom u 20 dana fazon...ili sam bio trajno baniran...sad kad sam u periodu dugog nejebanja,,ovde na vukajliji pisem o jebanju,jebem na vukajliji a jos malo cu poceti redovcno postovati na grupi ,,fornikacija,,ako ovo nastavim

ja mislim da manje jebu ovi što im smeta jebanje po forumu, jer bi se začudili da neko od jebača s foruma jebe, a ljudi se čude nečemu nesvakidašnjem, što znači da je za njih jebanje nešto nesvakidašnje, što znači da ne jebu

Ovaj sajt je proklet. Od kad sam se registrovao prije 3 godine nisam imao odnos. Doduse nisam ni prije registracije.
Mozda je ipak do mene?

UGASITE SAJT DA SVI JEBEMO

ja mislim da manje jebu ovi što im smeta jebanje po forumu, jer bi se začudili da neko od jebača s foruma jebe, a ljudi se čude nečemu nesvakidašnjem, što znači da je za njih jebanje nešto nesvakidašnje, što znači da ne jebu

u pravu si,al jebanje na forumu nije zanimljivo ni malo...kad neko hoce da ostavi utisak uberjebaca neduhovitim sranjima,sta onda to cini tu osobu?

ALO NE KAČI MOJE SLIKE PO VUKI

Ви што јебете - промените мало руку! Тај десни бицепс вам је много већи од десног (код леворуких обрнуто). Не мора цео свет да зна какав вам је сексуални живот кад изађете на улицу у мајици.

Ви што не јебете - јебите се!

Немојте више са овим контроверзним темама, није Вукајлија спремна за овај ниво раздрмавања учмале средине.

Šta je ovom dečku maestrou? Dobio menstruaciju? Nisu mu kupili sirup za kašalj sa žiraficom?
Da promeni nik u Menstruo ♦

Јебање је за пичке...ја не јебем из идеолошких разлога...

Truleks Krpa
Šta je ovom dečku maestrou? Dobio menstruaciju? Nisu mu kupili sirup za kašalj sa žiraficom?
Da promeni nik u Menstruo ♦

Послат је на годишњи одмор у бановину. Бановина, тј. боравак у истој одређено време је лек за овакве бољке. Додуше многи су трајно остали тамо.

blago njemu, on će sada jebati. imam osjećaj da će nam za deset dana, kada se vrati, podnijeti pun izvještaj o tome.