Prijava

da je definicija dao bi plus, a možda i u omiljene. Apel i za Lazića da objavi doživljaje iz guče kao definiciju!
Mot, ili mod vatever, je totalno u pravu, gazda kafane Kaizen izmisleo način da se volonteri utrkuju ko će kvalitetnije i više da radi u objektu. Princip jednostavan - napravi rang listu, daj im pojene, ko više i bolje radi, sakuplja pojene i napreduje na listi. Genijalno.

S kim si, takav si :-*

ovo Je toliko srceparajuce da Sam spermu pustio

ovo Je toliko srceparajuce da Sam spermu pustio

LOL

NE TREBA MU NI KRUVA NI VODE KOGA MOJA ČAKIJA UBODE!

S kim si, s njim si.

Čekaj, je l sad šukno, ahahaha, šukno, ahahaha? Čisto da znam.

Inače, šta ja kao ne znam da sam retard? Kao, treba neki drugi retard da mi to kaže?
Pffffff, ma beži bre šabane. Da ne uživam da se valjam u svojim govnima ne bi bio ovde.

Pitanje je, šta ti tražiš tu onda?

ja volim to sto sam retard

OLANIČE LJUTA GUJO
JEBAĆE TE ŠOTKA PUJO

ja volim to sto sam retard

Ja volim što imam priliku da vidim takve lobanje kao što si ti. Pa makar i na netu. Mislim, ko će u mojoj okolini da prospe nešto tipa malog kera. Osim mene. Svi se nešto prave fini.

Nou gej.

Ja sam za to da se izgrlimo i izljubimo i da svi zajedno odemo na masnu pivčugu.

volim kad uvucem ljude u moj retardirani svet i kad mene ljudi uvuku u njihov...nema bolje kidanja nego retardiranog...nema boljih fori nego retardiranih fori...VRD

Pogrešno si skapirao Vukajliju. Odjavi se i ne vraćaj se više.

djoni glass razuma

m00t

Па једино решење је трајни бан. За почетак. А онда и да продаш комп, чисто да не будеш у искушењу да правиш нови налог, конкретно на Вукајлији. А онда иди негде на неку планину и чувај овце. То је једнини начин да побегнеш од силних социопата, шизофрених, опсесивно-компулсивних и свих оних који имају неку врсту поремећаја личности, потом ретарда: старијих и млађих, који лупају разноразне глупости и само баљезгају, срам их било.

Meni da sam joj ja najlepši od sve dece.

Ја стално испред огледала говорим себи да сам суви геније. Не видим ништа ненормално у томе.

idu dva retarda ulicom, jednog zgaze kola, a drugi ode na vukajliju i otvori temu o tome. (sacam smislela taj vic, el da da je super! hehehehe)

bleje dva retarda na vukajliji i zgaze ih kola,jer su zaboravili da sede na ulici i kucaju HAHAHAHAH

kako si samo okrutan... :'(

Bleje dva retarda na Vuki i jednog krenu da gaze kola, ali mu reakcija bila slaba, pa je izbrisao mod.
JA ŽAJKUJEM!