Prijava

KOJI KURAC SA OVIM EROR 504 ILI KOJIVEĆ?
DOKLE?

Ima da tera do 599 garant!1

Nekad se ovdje koristio kvalitetan odjeb, zapravo više njih... Idi jebi nešto, idi mješaj malter, idi vidi ima li me napolju... Eto pa sebi odaberi.

"kvalitetan odjeb" nje nje nje
takvi šupci kao ti su redovno obilazili u širokom luku teme u kojima bi mogli da nalete na tako nešto a sad tu nešto nostalgišete i kukate

некад је било боље, некад је вука била до јаја, сад ништа не ваља, сад сте сви говна и никад више неће да буде као никад јер није то више то из неког разлога као кад је било некад

šta me pratiš po forumu đembeli skote?

Морам да се похвалим да сам већ након трећег реда уводног поста провалио у ком правцу иде пост и каква ће бити "поента". Кад сам цар.

takvi šupci kao ti su redovno obilazili u širokom luku teme u kojima bi mogli da nalete na tako nešto a sad tu nešto nostalgišete i kukate

Ne, nego sam samo htio da onome ko je otvorio debilnu temu ukažem na to, a vidim da i tebi treba jedan pa slobodno sebi odaberi odjeb koji ti se sviđa, nemoj se užinjati.

Kako rešiti moj problem?

Daj ime i adresu, rešiću te problema.

nego sam samo htio

Bole me kurac šta si ti HTIO. Mrš u bosnu pa tam hti

Bole me kurac šta si ti HTIO. Mrš u bosnu pa tam hti

Ne znam za problem ovog što je otvorio temu, al tvoj je sigurno nerJešiv.

Nije nerešiv. Ti si prosto glup. Gmizavče

Nije nerešiv

Moguće, mislio sam ti prebaciti link nekog sajta eksplicitnog sadržaja, pa da malo kožicaš, ne znam da li bi ti to pomoglo.

TO tebi smešno i uvredljivo? Ako ti imaš grižu savesti i ako je za tebe uvredljiva sama istina da drkaš, zašto misliš da je i drugima?

Уопште не помажете човеку у решавању његов ог проблема.

TO tebi smešno i uvredljivo? Ako ti imaš grižu savesti i ako je za tebe uvredljiva sama istina da drkaš, zašto misliš da je i drugima?

Nije, ni smiješno ni uvredljivo, imam najbolju namjeru da ti pomognem. Tvoj slušaj je za žaljenje.

Уопште не помажете човеку у решавању његов ог проблема.

AMIN

Za "žaljenje". Ti si onaj tip slepca koji prevrće očima i distancira se od ljudi. Prljavo stvorenje.

pomoc za problem popusi Sam sebi kurac