Prijava

Beogradžani, javljajte se, bemli vas udupe!

a ce bude dobro a, imam neki filing...

Će bidne dobro, će bidne. Valjda ću uspjeti unjeti foto.

Опет нека Дејвид Гета

Boli mene uvo za bendove koji su bili dinosaurusi pre nego što sam se rodio, odoh ja na MANU ČAOOOOOOOO!!!!

Заменио си Дејвид Гету гором верзијом хипстерског Дејвид Гете ОПАААА

Заменио си Дејвид Гету гором верзијом хипстерског Дејвид Гете ОПАААА

Ma idi... ovaj tvoj je preživeo udare tri asteroida, i verovatno svira da bi skupio pare za ugradnju veštačkog kuka ili kloniranje. A povezivanje Manua sa tim, kako vi mladi volite da kažete, hipsterajem, smrdi na nepoznavanje istorije muzike. opa.

Волим све што воли млади?

Ману Чао краву драо. .Толико о музици..

Ал то је јебени Ману Чао...
Кварежма музике.

Mir stoko, jebo vas žnte plu munamu. Iš sa tim drogašima sove teme!

Tračica i ja verovatno večeras idemo do Ušća da malo zablejimo i čujemo ako se može čuti štogođ, pa ko hoće da zableji nek se javi.

Nadajmo se da će se koliko-toliko dobro čuti...Idem i ja večeras do Ušća, nikome se nije davalo 3.500 za kartu.

Dao bih 3500 možda, ali sam imao i drugih koncerata i raznih sranja.

Tračica i ja verovatno večeras idemo do Ušća da malo zablejimo i čujemo ako se može čuti štogođ, pa ko hoće da zableji nek se javi.

U arenu je prebaceno

Sad videh jebote...'bem ti državu ovakvu.

zbog tehničkih i produkcijskih razloga premešta se sa Ušća u Kombank Arenu.

Kurac moj ima tehnički i produkcijski problem! Majke im ga nabijem...

jos pre jedno 2 meseca

Hahahahahaha 'ladno bih otišao i ispušio ga

Au jebote, koje sranje.

Ману Чао краву драо. .Толико о музици..

Ал то је јебени Ману Чао...
Кварежма музике.

Ma umrite bre sa svojom mlakom hiljadu puta ponovljenom muzikom iz koje je isisan sav zdrav smisao a umetnut mehanizam za muzenje para od tinejdžera koji bi da osete kako je to bilo dok su im se roditelji plodili. Performansi, ovo-ono, kamioni sa opremom, kapitalizam, scenografija, eeeeeejjjjjjj. To govno Voters sada se nalazi u direktnoj službi onih koji vam peru mozgove.
http://filebox.vt.edu/artsci/geology/mclean/Dinosaur_Volcano_Extinction/media/cretdawS.gif