Prijava

Pozz od autora, Peki:)

Trouble,odmah da ti se zahvalim i da ti kažem da nije tebe i ove tvoj ne verovatne definicije,ja verovatno nikad ne bi počeo da pišem!

Živ bio!

Eto... Vidiš Trouble...
Samo da se nisi latio definisanja sve bi nam sada bilo mnogo lepše...
Ccccc.... :(

Hvala, Peki. Mene ako se sete na Dan Vukajlije, sete se, ako ne, nikom ništa. Najveće zadovoljstvo će mi biti misao da sam jednog čoveka doveo na pravo mesto:)

Da, jedna mi od omiljenih :)

Питам се због чега... :)

Na sta vi licite ljudi pa plasite malu decu hahahahaha

Kako se zove ona definicija kad iskusni autor pronađe neku staru defku, krene da čita i kaže: "Koja budala je ovo pisala? U, jbt, ja sam!" :-)
Pomažite, neko mora da je zna!

Nije, Korle, ova je starija :-)

Kako se zove ona kao, sta bi bilo da latinica nestane, pa da se koristi samo cirilica, pa u primeru stoji kako se dopisuju cirilicom?

Treba mi definicija o treninzima domaćih igrača, kako se jedan trening sastoji iz izležavanja, drugi iz pljuvanja po terenu, tako nešto... :D
Fudbalska neka definicija. :)
Unapred zahvalan!

el može neko link tri defke:

1.neka u kojoj autor jede malu decu za vreme odmora kada traži sendvič ili tako nešto

2.u kojoj neko pita šta,pa onda ovaj odgovara šta ti meni šta,pa tako oboje par puta pa se dobije nešto kao:šta ti šta ti šta ti meni...meni šta!?

3.neki:saću da ti jebem mater pogled!

nadam se da sam lepo opisao,nisam mogao da nadjem ove defke već neko vreme,pa sam video temu

sacu ti jebem kevu pogled

Букајлија нашао сам ти ову под 3. а провери да није ова ova pod 2...

Пробај ако се сећаш неког дела дефиниције да укуцаш у претрагу...

jesi potrefio pogled,al ovo pod dva nisi,svejedno hvala

Е,јел може неко мени да помогне?
У питању је тражење старог класика,од кога сам копипејстовао само пример,али не и целу дефку:
,,1. Улази Лала у општину и поздравља секретарицу:
- Добар дан госпођо...
- Нисам ја госпођа! Ја сам ДРУГАРИЦА!
- А, извинте. ЧИЈА сте ви то другарица?
- Како чија? СВАЧИЈА!
- Да извинете, ал то код нас у Банату зову дроца.''

Хвала.Ал чини ми се да је била мало преправљана,мада мислим да је то та.