Prijava

Pazi, kapiram ja da su scene sa Džuniorom i ''devojkama'' bile preveliki crnjak za TV, da su morali malo kompromise da prave itd, ali ovo je neviđeno prekrajanje. I čini mi se da su hteli da naprave kao da niko nije skroz dobar, npr. Barbi je ubica i lažov.
I izuzetno mi ide na živce ona riba, čini mi se Maksin, što su je napravili svemoćnom. Znaš, niko je ne vidi od pada kupole, sve zna, svi je slušaju. Bljuc.

Ok, nisu baš morali napraviti Džuniora kao u knjizi, ali nisu trebali ga napraviti ni maltene dobricom, samo malo ludom. Još kad vidjeh ono da je on kao četvrti... Blargh!
Ah da, još ispade da ovi uopšte nisu pravili nikakve droze striktno u gradu, već ovoj plaćali i nabavljali gas da ne stiže droga u grad. Šta koj kurac?
Odlučili ljudi da naprave i drugu sezonu, valjda se svidjelo gledaocima, pa sad jedu govna. Ako se ne varam, u knjizi se sve izdešava za 3 dana, mada sam ja imala osjećaj da je trajalo puno, puno duže.

Jesi li čitao ti Mist?

Ma da, videh da ima druga, pojma nemam šta još mogu da smisle.

Nisam čitao, ali sam slušao (audiobook fazon). Meni je kul, ni film nije loš koliko ga pljuju. Mada je kraj drugačiji (najveća boljka ekranizacija Kinga, prekrajanje).

E zbog toga te i pitam... Čula sam da je hepiend na kraju knjige... Ako jeste, meni je ovaj u filmu puno bolji i luđi :)

Jel zna možda neko da li će biti ekranizacija mračne kule?

Initially, in 2007 J. J. Abrams was connected to a film adaptation20 but later revealed he had removed himself from involvement in the project.21 On September 8, 2010, an official announcement was made that the series would be brought to both the big and the small screens via a trilogy of feature films and two seasons of a television series to bridge gaps between the films.22 According to a press release from Universal Pictures from October 29, 2010, the first Dark Tower film would open on May 17, 2013.23 On July 19, 2011, Universal pulled its support from the production of the Dark Tower films and television series. According to reports, the studio was unable to come to terms with producer Ron Howard.24 Despite this, Stephen King remains confident Howard will see the project through with another studio, and Howard confirmed the adaptation is still on track, noting that HBO will now carry the television series portion of the project.254 On March 13th 2012 it was reported that Warner Bros. is now interested in making at least the first film, and would be in prime position to green-light the TV element through its sister company, HBO. Russell Crowe, tipped to play Roland Deschain, is reportedly still on board. Reports indicated that filming may have commenced as early as the first quarter of 2013.6 However, Warner eventually passed on the film.26

Mračna kula može jedino serija da bude, treba im bar 15 filmova da bi bilo kako valja.

E zbog toga te i pitam... Čula sam da je hepiend na kraju knjige... Ako jeste, meni je ovaj u filmu puno bolji i luđi :)

Nije baš skroz hepi, ali svakako je vedriji od filmskog. :)

Uskoro će i rimejk Keri...

Deder, bre, ispričaj mi kraj iz knjige :)

Pa, nisu se poubijali. :) Čuju naznake na radiju da ima života, itd, i na kraju se odvezu u izmaglicu ostavivši nas u neizvesnosti. To mu dođe to, ukratko.

Pih, ipak mi je bolji filmski kraj. Zblaznula sam se kad sam gledala :)

Definitivno, i sam Steva ga je odobrio, u fazonu bolje je nego što je on zamislio. :)

Sele, a i ostali štovatelji Kinga, preporuka za ovaj film ako ga niste gledali. Nije klasičan King, ali pokazuje njegovu svestranost i umeće pripovedanja o detinjstvu, životu i međuljudskim odnosima.

http://www.imdb.com/title/tt0092005/

E skinuh taj film poodavno, al nešto bio sjeban (odmah na početku trzao, pa falio neki dio, pa ugasim i onda totalno zaboravim na njega. Saće ga mećem u vočlistu.

Op, op, zaboravih da je izašla i nova epizoda kupole. Saće pogledam da vidim šta su još ukenjali.

Mislim da se nećeš razorčarati.

Odgled'o sam je, vidi se da navlače materijal za drugu sezonu.

Će sutra javim utiske :)

Ja ovu zadnju što je izašla ni ne pogledah do kraja. Smorila se.

A Stevo malo jede govna. Bar po meni. Jedno je malo promjeniti, ali onoliko unakaziti likove je stvarno bezveze.

Ma jeste proseravanje, al' ću da ispratim kad sam već krenuo, ne volim da ostavljam na pola. Ionako ima još jedna epizoda ove sezone.

одгледао доста, прочитао још више...

од екранизација свакако шошенк нумеро уно, солидно друго миља, и треће стенд бај ми... баш добар филм...

од књига мобилни омиљена, ваљда зато што ми је скинула мрак... поред ње кула, са све својим крајем, јебао је крај! и ова два најновија, значи купола и далас истк јебу, не знам која ми је боља...

серија доста мења, али у неку руку ми се свиђа то, зато што има делова који су изненађујући. а и бар је променик већину ствари, па те измене имају логички низ, није к'о џорџ дг (дебело говно) марти изменио једну ствар па ујебао све... лајк за серију, барби лепотица хихи :3

Са све словним грешкама због телефона лол