Prijava

Onda Weis. Svejedno Weis igra protiv slabijeg tima automatski ima više šansi da nešto uradi od Markeca.

Aj pošaljite i meni kod

PA JEBEMU MATER U PIČKU ŠTO ISKA NIJE PUSTIO DIGRA, SEME VAM SE MADRIDSKO ZATRLO GOVNA JEDNA!

Митровић гомно гробарско промашио пенал. Не знам за који сам га курац ставио кад је идиот. Рамос ми капитен а он и не игра. Туга

Ibrakadabra me izvlači večeras, sve ostalo tuuuga

Šomi po kom osnovu ti biraš kapitena leba ti? Mislim de Ramosa raspalog, mogao si i Pepea da metneš lolo

Туцани, Меси ми је био капитен, али он није играо јуче. И оно, данас се размишљам коме да дам уместо њега, имао сам Митровића, Матића, Видића и Рамоса. И оно, контам да неће да приме гол од мртвог Копенхагена и да ми је то 12 поена сигурних :)

Onda ok ja reko de kapitena štopera i to još Ramosa. Ja na vreme prodao kepeca i ubacio Levandovskog.
A jebaću majku u pičku onom šabanu Anćelotiju ako pusti Iska sad u drugom pa mi Alaba ostane na klupi.

Ма није лоше штоперу дати траку, поготово ако његов тим игра против неких брђанина који не могу да дају гол. То је 12 поена сигурних, плус ако и да неки гол то ти је 24 поена :)

JEBEM TI ANĆELOTI SVE U PIČKU DA TI JEBEM ŠTO SI ISKA SA KLUPE PUSTIO! CRKNI GOVNO ŽABARSKO!

Očaj živi. Prošle nedelje izbacim Ibru on sad jebe, takođe sam izbacio Ozila da bih ubacio Pogbu, a ubacio sam i Mitrovića u prvi tim.
Moram da se pomirim sa činjenicom da nemam blage veze da sastavim tim, to iz kola u kolo dokazijem i u onom drugom fantaziju.

Rajane, moraš ti još menadžera dodigraš da bi imao osećaj za izbor tima. :)

izbacio Ozila da bih ubacio Pogbu

Kakav majstorski potez. Ne vidim jedan jedini razlog za takvu izmenu. E Ozil Pogba.

Ne znam da li sam već rekao:
JEBEM TI ANĆELOTI SVE PO SPISKU GOVNO ŽABARSKO!

69 поена, није лоше. За сад први.

Kakav majstorski potez. Ne vidim jedan jedini razlog za takvu izmenu. E Ozil Pogba.

Mislio sam da će Napoli odigrati tvrdo, evenutalno gol da primi tako da mi bilo glupo da ga zadržim. Sa druge strane je bio Pogba koji mi je draži od Vidala. I eto tako sam došao do ovog krajnje kretenskog poteza.

Izvini Rajo iznerviro me Anćeloti SVE MU RETARDIRANO JEBEM U PIČKU! I ja sam pojeo govno menjao Vidala za Iska a Vidal šuknuo gol a ovde našo da pametujem tebi. Moja preporuka Ozila ne diraj, on im je glavni igrač.
ANĆELOTI JEBALI TE TI PEDERSKI MANEKENI IZ MADRIDA GOVNO SMRDLJIVO ŠTO SI ONOG KROASANA PUSTIO ISPRED MLAĐAHNOG ISKA. PEPE TI ĆERKU OŽENIO CRKOTINO!

Pao sam na četvrto mesto, mada odlično kolo ne mogu da se požalim. Nego ovde veznjaci ne dobijaju 1 poen kad tim ne primi gol kao u premier fantaziju?

Добијају, бар су моји сви са средине добили.

Do jaja onda ću imati 80 u ovom kolu. U stvari kurčina, nema za Iska igrao samo drugo.

Šta se izvinjavaš Tucani, napravio sam jedan krajnje kretenski potez i sasvim je normalno da što se čudiš. Inače, i ja sam Iska ubacio ove nedelje tako da se pridružujem jebanju majke Anćelotiju