Prijava

Poštovani auditorijume,
na temi vezanoj za raspored takmičenja i obaveštenja sam već napomenuo da na ovoj temi neću odgovarati na vaša pitanja. Ova tema će služiti da se takmičari, glasači, posmatrači i ostali auditroijum svađa, prepucava, diskutuje, teatrališe i tako dalje, i tako dalje.

Dakle, ovde možete tračariti u nedogled (tačnije - do samog završetka takmičenja), taman koliko vam duša ište. Posećivaću je, to je sigurno, ali na pitanja postavljena na njoj se neću obazirati. Ozbiljna pitanja vezana za takmičenje možete meni postavljati na PVT, a odgovore ćete dobijati na temi za raspored i obaveštenja.

Jebote, nisam imao pojma da ima takmicenje, je l' ima mozda jos koje mesto?
EDIT: izvini, nisam procitao da ne odgovaras na pitanja

Neka igre pocnu!!!

kako sam ovo propustio..stavi u rezervu

Nisam se prijavio, jer sam se malo ispucao na prethodnih nekoliko takmičenja, ali ću čitam i glasam koliko stignem.

Ne učestujem, ali sve ću pratim, čitam i glasam. Ovaj put neću biti tako blag ni u ocenjivanju ni komentarima. Kvalitet je prioritet. Samo da kažem da mi ne kmečite posle lolo
http://www.australyano.com/wp-content/uploads/2013/03/rambo.gif

tooo Luksee, samo oštroooooooo...

Lukse, vidim da ti treba neko da drži redenik. Keke

Ајде да га меримо!

ИИИматиц угасио си га!

ciklone, stvori divizije, ko da glasa za 40 parova, nemoj da zebavaš

JA PROTIV TROŠA JEBENOG JEBO TE PAS. I on će da napiše neki drogoški sastav i da izjebe novajliju.

kafooo il' ću ja tebe da pretvorim u čaj ili ti mene u seku lolo

Ja protiv najkvalitetnijeg autora na Vukajliji. Nemam šanse.

je l zajku link definicije da dostavimo? može to odmah da se piše?

Toliko ozbiljno shvatam ovo takmičenje da ništa ne prepuštam slučaju.

Evo dokaza : kacam pročito prvu temu sa užasom sam ukapirao da nisam imo letnji raspust. Kako se šampionski kvalitet testira upravo u tim SvakoBiOdustaoAlOnJok situacijama odlučio sam da noćas odem na letnji raspust a sutra to nenadjebivo pojetično opišem...

Fala mom kabinetu na podršci i razumevanju!!!

je l zajku link definicije da dostavimo?

možeš i meni, ako on nije tu

možeš i meni, ako on nije tu

nije dozvoljeno prepisivanje! lololo

Ljudi, ne budite jebeno lenji, već skoknite povremeno do teme za obaveštenja i raspored, da vidite šta treba da se radi. Dopunjujem odgovore i ostalo u hodu, kako stignem.