Prijava

Konte, već sam se pripremio, doduše tako probran veteran je uvek dobrodošao u anti teletabis-sleš-anti divi gavajo-sleš-anti njami njami-defka destrakšn skvad-u.
http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201203/2356/54617bd84410.gif

ОМБРИЋ, АКО БУДЕШ ФЕЈЛОВО У ПРВОМ КОЛУ ЈЕБАЋУ ТЕ ДОГИ СТАЈЛОМ. ЈЕР НУМЕМ ДРУКЧИЈЕ.

A neee ja sam očekivao temu iz lektire nešto kao ,,Most kao simbol u Аndrićevim delima''.

Ja sam zadnji raspust imao pre 23 godine!!!

ОМБРИЋ, АКО БУДЕШ ФЕЈЛОВО У ПРВОМ КОЛУ ЈЕБАЋУ ТЕ ДОГИ СТАЈЛОМ. ЈЕР НУМЕМ ДРУКЧИЈЕ.

ОМБРИЋ ЋЕ ДА СЕ ОПАРИ ОД РЕЈДЕРА АЏАЏАА
СУВИ КАПИТАЛИЗАМ

Mrzi me da iščitavam temu jer sam jebeni mrzitelj, pa ako neko može da mi odgovori.
Definiicja može da bude prozivljna, ne izričito pismena konstrukcija derišta kojekavog?

Nisam znao da je takmičenje, al' i da sam znao ne bih se prijavio. Učestvovao sam na svim ovogodišnjim takmičenjima izuzev drogoš mastera, pa je red da malo odmorim. Vrlo rado ću se smjestiti u žiri. Pazite na rukopis. ;)

Ja bijo u prvi šešir! Jeeeeeeeeeeeeee

E aj i ovo da prodje, pa da oladite na dva meseca brate, zatrpavaju se sve ostale definicije, samo ovo sa takmicenja se cita...

Ja već napisao defku, stoji u vordu. Sutra postavljam čim mi isteknu 24h.

au do sutra u 21h,ja sad neam inspiracije ni za tezkra,lolo...al sklepaco nesto,libl me rac

popusim buksnu i tu sam ko popaj kad treba da se bije

Protivnik mi je Laki? Hehe, samo da zabranite doping i jebacu ga jako u misicavo dupe opaaaa

Srećno svima. Cornelije posebno.

Moj protivnik je neko pseto ?
Koji je to...
TUP!!!

Срећно свима. Добих тешког противника.
Циклоне, пвт

Hoće li negde biti kačeni linkovi do definicija?

Napisao sam defkiniciju pošto nisam siguran da ću sutra imati vremena.

Moj protivnik je neko pseto ?
Koji je to...
TUP!!!

:осмех Еди Марфија:

Glavni, nisi stavio da je defka za Pačiju školu.