Prijava

pošli sigurno tamo da stoje da ako pukne bomba izbače na fb "__________ has checked in as safe"

Dobro jutro, Crna Goro! Što činiš danas? Ja evo ispijam prvu jutarnju kafu, čitam vesti iz Otadžbine, vidim, u NATO si ušla, Crna Goro! Gde će ti duša, Crna Goro, ovijeh dana ti ne sviću majske zore, no padaju tamne noći..

Htio sam ja kad su otvorili restoran onaj, bas lijepo mjesto ali se vratih samo, guzva ogromna tad bila. E vala nijesam htio, bar imamo kafana.

pa jebali majku svoju :D

http://image.prntscr.com/image/bc40eb42419144d9ab60cb951b9466d7.jpeg

al pustio sam studijsku verziju sad, šteta za strofe što ne zna engleski ko kurac, refren jebe ostroga mi, i produkcija je top, i nastup UNIKATAN, ne bi me iznenadilo da pobedi

Zoran Kalezić ipak nije pobedio vraga

ne bi me iznenadilo da pobedi

pa evo sad vidim da je pobednik prve večeri

spavaš li mirno, Đorđije Koprivico

edit: ipak je popušio Ogi Radivojević Od Čmara

Што је најгоре, ђоков рођак исто неки педер настрани био у емисији некој с оним под мач бато промовисо неке болести, исто се презива копривица

Univerzum očigledno teži balansu, čim familija izrodi neku vanserijsku ljudinu, mora da se pojavi neki kontrateg u vidu bradatog pijedera u mrežastoj potkošulji

Ako mislimo na istog toliko su daleko da ga moze jebati lagano.

A znalo se da ne moze svake godine peder da osvoji, no ne mozes ti to ljudima dokazati jbg.

ma slavkan bi osvojio glat, samo što baš ne zna da peva ni za kurac

Neki Crnogorci za dop? :)))

23, nisu godine hehe

Gej stop, bojan tomovic stop

Da mi je da zagrlim Gića jednom...