Prijava

Da, baš će neko u Srbiji da ti da 2 soma na reč bez da uremiš nešto. Nemoguće da si toliko naivan dećko.

Lololo, ako ti je ostalo nešto bitcoina uplati školu zavodjenja

Bitcoin opet skocio na 20k!

Maestro ne moras da uremis.nista. Al mora covek da dodje da ti.upozna porodicu.
Jebiga takav covek. Porodican.
Sim nemoj te prozivke nije to lepo. Nekako je jadno

Aj nek da meni ako je tako

Kolko god ima da mi da uzimam

jebacu nekome mamu, nasao sam na kompu neku aplikaciju cpu miner da mi je skinuta, 29. janura. znaci 2 i po meseca moj komp kopa bitkoine za neku budalu. sreca pa ga palim jednom u 7 dana

Ne može sa CPU minerom da se kopaju bitkoini, ne brini.

Joooj gle opet neki pametnjakovic sa vukajlije -.- da druze ne mislim bukvalno bitkoin mozda kopa elektroneum siakoin ili neko slicno sranje, koga boli kurac, rekao sam iz sprdnje bitcoin

Mozda ne znas ali sam verovatno najveci strucnjak za ova sranja na ovom sajtu

Mislim da ne priliči tvojim godinama da se prema Predražinju odnosis kao prema AciKg

Čemu ta agresija sinak?
Po onome što sam pročitao od tebe na ovoj temi i uopšte na sajtu o kriptovalutama teško da ti ta tvrdnja o stručnosti stoji...

Ljudi ne pise nikome ovde koliko ima godina. Ja tako isto npr kazem “imam neke bitkoine” a ustvari nemam bitkoine nego ethereume ali kazem onako jer je pribliznije obicnom narodu

Nisam ni mislio zbog godina brate

Padaj sad kad sam te teterovo picka ti materina

https://www.rt.com/business/426775-russian-bank-venezuela-sanctions/ poslednji pasus gde navode pokriće, kakav stav imate prema tome? Ovo mi je sad konačno logična stvar po pitanju kriptovaluta kad postoji čvrsto pokriće.